Z kolędą dla Trzech Króli

aktualizacja: 2017-01-07 23:40:49     nr wiadomości: 30530     przeczytano: 1833     Ilość komentarzy komentarze: 0

                                    MAGICZNY WIECZÓR TRZECH KRÓLI W GCK

 

  '' Ktoś umiłowany tu przyjdzie

    Dobre obejmą nas ręce

   I będą nasze uśmiechy

  Srebrnym błękitem dziecięce.''

              / Jan Pietrzycki /

 

    6 stycznia 2017r. w gościnnych progach Grajewskiego Centrum Kultury odbył się koncert  „Z kolędą dla Trzech Króli”zorganizowany przez stowarzyszenie KULTURA NIEZALEŻNA i GCK.

W magicznej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia licznie zgromadzona, wspaniała publiczność słuchała kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów KULTURY NIEZALEŻNEJ: Karoliny Czajki, Klaudii Rutkowskiej, Darii Gilejko, Mai Zyskowskiej oraz zaproszonych gości: Julii Sendrowskiej (stowarzyszenie Partita) i Gabriela Antoniaka (akompaniament – pianino).                          

Każdy z obecnych mógł napełnić się pięknem śpiewanych pastorałek i włączyć się do wspólnego kolędowania, co jeszcze bardziej podkreśliło niezwykle ciepłą oraz dającą poczucie bliskości atmosferę koncertu.

Nie zabrakło, w pełni zasłużonych, gromkich braw i wielu ciepłych słów zarówno pod adresem młodych wokalistów, jak i ich artystycznego opiekuna, a jednocześnie pomysłodawczyni koncertu – pani Moniki Soroko – Prezesa Stowarzyszenia Kultura Niezależna.

     Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 

                                                                                                           Organizatorzy

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.