• 3 komentarzy
  • 10944 wyświetleń

Z "Biegu Wilka" do Gołdapi

Sezon biegowy w pełni, więc zawodnicy grajewskiej Maratonki, jeszcze pełni wrażeń po XI Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka, wystartowali w Biegu Zwycięstwa w Gołdapi.  Była to już 33 edycja tych zawodów.

Podobnie jak w Grajewie biegacze rywalizowali na trasie wytyczonej ulicami miasta. Seniorzy pokonali dystans 6000m, juniorzy 2400m. Cała  ósemka z Maratonki zajęła punktowane miejsca. Nasze juniorki Agnieszka Kędzierska i Dorota Rutkowska zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. W kat. kobiet  Basia Stankiewicz i Monika Kędzierska uplasowały się na 3 i 4 miejscu. Wśród seniorów 2 miejsce wywalczył Karol Krzyżanowski. Jarek Czopek, Sławek Cimoch i Krzyś Drężek dobiegli na miejscach 4-6.

Kolejny weekend to zmagania na Półmaratonie Hajnowskim oraz biegach przełajowych w Baniach Mazurskich.