ZS w Niećkowie nagrodzony

aktualizacja: 2020-02-13 12:55:58     nr wiadomości: 41478     przeczytano: 5640     Ilość komentarzy komentarze: 5

10 lutego 2020 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję wojewódzkiego konkursu pod hasłem “112 RATUJE ŻYCIE”. Pomysłodawcą i patronem przedsięwzięcia jest Wojewoda Podlaski, a współorganizatorami: Podlaski Kurator Oświaty i Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.

W VII edycji konkursu "112 ratuje życie" I miejsce w kategorii film zajęli uczniowie Policyjnej Klasy Mundurowej z Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Kadeci policyjnej klasy przygotowali film we współpracy z Grupą Ratowniczą “Nadzieja” oddział Grajewo, pod kierunkiem Instruktor Elwiry Kołaczyńskiej - Bogdan.

Nagrody i dyplomy reprezentacji ZS w Niećkowie: Wiktorii Górskiej, Łukaszowi Niedźwieckiemu i Konradowi Mierzejewskiemu za największy wkład w realizację filmu, wręczyli Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, nadinspektor Daniel Kołnierowicz – Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku oraz nadbrygadier Jarosław Wendt – Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. 

Podczas gali podsumowującej uczniowie Policyjnej Klasy Mundurowej z ZSw Niećkowie wraz ze wspomnianą grupą “Nadzieja” odegrali scenkę przedstawiającą prawidłowe zachowania w sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu oraz udzielania pierwszej pomocy.

W uroczystej gali wzięło udział prawie 250 osób - zaproszeni Goście, uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Augustowa, Białegostoku, Grajewa, Gródka, Jabłoni Kościelnej, Łubina Kościelnego, Niećkowa, Płociczna-Tartak, Płonki Kościelnej, Sejn, Słucza, Sokółki, Starego Zakrzewa, Suchowoli, Turośni Kościelnej i Suwałk, a także rodzice uczniów wyróżnionych w konkursie i przedstawiciele poszczególnych służb mundurowych.

W konkursie wyróżnienie otrzymali uczniowie z klasy I reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 1 w Grajewie: Krzysztof Sztabiński, Michał Jastrzębski, Daria Krutul i Żaklina Sokołowska.
 

Gratulujemy!
 

Niećkowo górą!
Napisał: Mama dodano: 2020-02-13 19:43:51

ZS Niećkowo. Tak trzymać. Pogłoski i Waszym końcu są jak widać mocno przesadzone.
Napisał: były uczenń dodano: 2020-02-13 19:50:56

O sieci szkół decydują Radni Powiatowi. Nie wiadomo co im po głowach chodzi. Fakt jest taki, że ciężko im zamknąć szkołę z sukcesami.
Napisał: widz dodano: 2020-02-14 11:20:24

Najlepsi!
Napisał: Uczennica dodano: 2020-02-16 14:40:01

Ciężko na ten sukces pracują uczniowie - kadeci i nauczyciele instruktorzy, szczególnie Pani Instruktor. Gratulacje. Życzę także dużo siły w tej wymagającej służbie i dalszych sukcesów.
Napisał: Realistka dodano: 2020-02-17 19:37:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.