ZPOZ Grajewo działa już 20 lat!

aktualizacja: 2018-09-10 17:26:15     nr wiadomości: 37074     przeczytano: 5863     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie obchodzi 20 –lecie istnienia. Kameralna uroczystość odbyła się 7 września br. w restauracji Balton w Grajewie. Na jubileusz przybyli m.in. samorządowcy, urzędnicy oraz liczne grono pracowników. Placówką od 20 lat zarządza Bogdan Chorosz.

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie powstał 11 września 1998 r., a 1 stycznia 1999 r. rozpoczął swoją faktyczną działalność obejmując opieką zdrowotną z zakresu medycyny rodzinnej gminy: Grajewo, Szczuczyn, Wąsosz, Radziłów i Białaszewo.

W strukturze Zakładu są takie jednostki jak Przychodnia w Szczuczynie, Gminny Ośrodek Zdrowia w Wąsoszu i Radziłowie, Wiejski Ośrodek Zdrowia w Białaszewie, pracujący jako filia GOZ Radziłów oraz Przychodnia w Grajewie z Poradnią Położniczo – Ginekologiczną. Zakład prowadzi również działalność z zakresu medycyny szkolnej w całym powiecie grajewskim we wszystkich szkołach podstawowych i średnich.

W czasie 20 lat pracy Zakład w żadnym roku nie miał ujemnego wyniku finansowego. Nakłady inwestycyjno – remontowe w latach 1999 - 2017 wyłącznie ze środków własnych to ponad 1 225 000 złotych.

Średnia płaca w Zakładzie w 2017 r. wyniosła ponad 4 798 zł, a średnia płaca lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej to 9 341,75 zł.

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie kierowany od prawie 20 lat przez Dyrektora Bogdana Chorosza otrzymał tytuł Geparda Biznesu 2017 r.
 

Redakcja e-Grajewo gratuluje dotychczasowych osiągnięć.
Życzymy realizacji ambitnych planów i zamierzeń oraz dalszych sukcesów w rozwoju Zakładu dla dobra pacjentów.
Dziekujemy za zaproszenie.


zobacz:
Rozmowa z Dyrektorem ZPOZ

Gepard Biznesu 2017 dla ZPOZ
 
  - Bogdan Chorosz dyr. ZPOZ w Grajewie
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.