ZAPAŚNICZE SUKCESY

ZAPAŚNICZE SUKCESY GRAJEWIAN W WARSZAWIE
     W miniony weekend w Warszawie z udziałem ponad 120 zapaśników stylu klasycznego odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy im. Piotra Szczeblewskiego w kategorii juniorów. Ze sporymi sukcesami udział wzięli zawodnicy MOSiR Grajewo. Podopieczni trenera Marka Piwki zdobyli cztery medale.
    Srebrny w wadze 76 kg wywalczył Krystian Obrycki. Natomiast brązowe zdobyli: Adam Łaguna – waga 60 kg, Sebastian Mikucki – waga 63 kg, Bartłomiej Cebeliński – waga 96 kg. Piąte miejsce w wadze 54 kg zajął Daniel Wierzbicki.
   Teraz - jak powiedział trener grajewian – Marek Piwko wyjazd w najbliższy weekend do Rynu na Międzywojewódzkie Mistrzostwa w kategorii młodzików stylu klasycznego, które są punktowane w klasyfikacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki.