Świąteczny Turniej Szachowy

aktualizacja: 2018-12-18 14:47:01     nr wiadomości: 38037     przeczytano: 1423     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 8 grudnia 2018 r. odbył się XV Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie.

W zawodach udział wzięło 28 uczestników z terenu miasta Grajewa, gminy i powiatu grajewskiego oraz Ełku i Moniek. Zawody rozegrano na dystansie 9 rund po 10 minut.

    Szachiści rywalizowali w czterech kategoriach: Open, Seniorzy, C14, D14 oraz w grupie najmłodszych uczestników do lat 8.

    Zwycięzcą turnieju okazał się Bartosz Laskowski z Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej przypadło Bartoszowi Wiśniewskiem z Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie, a trzeci był Sebastian Kurzątkowski z Szkoły Podstawowej nr 4.

    Sędziami zawodów byli: Jakub Okulewicz, Zbigniew Okulewicz. Organizatorzy składają wszystkim szachistom życzenia Wesołych Świąt oraz zapraszają na Świąteczny Turniej Szachowy za rok.

Wyniki z turnieju uwzględniające klasyfikacje w poszczególnych grupach znajdują się na stronie internetowej:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_7816/

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.