Łomża Blues Rock

aktualizacja: 2018-06-10 23:34:19     nr wiadomości: 35492     przeczytano: 1297     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zgłoś się i zagraj na Łomża Blues Rock Festiwal 2018!


Masz zespół, chcesz zagrać na profesjonalnie przygotowanej scenie, zaprezentować się szerszej publiczności i wygrać cenne nagrody? Nie czekaj i już dziś prześlij zgłoszenie na Łomża Blues Rock Festiwal 2018! W tym roku przesłuchania konkursowe obędą sę 15 września. Na uczestników oprócz muzycznej atmosfery czekają nagrody rzeczowe i finansowe (w puli nagród 3 500 zł).
Dodatkowym wyróżnieniem dla najlepszej grupy jest występ w koncercie finałowym przed Leszkiem Cichońskim, gwiazdą tegorocznej edycji Łomża Blues Rock Festiwal. Odwiedź nasz fanpage https://www.facebook.com/lomzabluesrock/ i dowiedz się więcej o festiwalu. Uwaga, zgłoszenia zespołów w tym roku przyjmujemy do 30.06.2018 r. Do udziału w konkursie mogą przystąpić grupy, które: grają muzykę różnych gatunków "na żywo". Wykonują muzykę z
wykorzystaniem instrumentów w klasycznej formie (perkusja, bas, oraz inne instrumenty). Nie posiadają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich, a także kontraktów podpisanych z firmami fonograficznymi.Czekamy na Was!

 

Do zobaczenia na Łomża
Blues Rock Festiwal 2018.

Link do regulaminu i karty zgłoszeniowej:
https://drive.google.com/drive/folders/1j0eN0A0FfrqLCIeVI4QriIX4OWiMKWmv
Link do oficjalnego fanpage Łomża Blues Rock Festiwal:
https://www.facebook.com/lomzabluesrock/

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.