"Zmiękli" dopiero w areszcie

aktualizacja: 2018-09-14 01:53:12     nr wiadomości: 37110     przeczytano: 4995     Ilość komentarzy komentarze: 2

Prawie 1,8 promila alkoholu miał w organizmie kierowca mercedesa, zatrzymanego do kontroli drogowej przez grajewskich policjantów w miniony wtorek. Policjanci podjęli czynności służbowe. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, koledzy próbowali zamienić się miejscami. Sprawa wyszła na jaw, dzięki grajewskim policjantom, którzy wyczuli podstęp. Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

We wtorek wieczorem, na jednej z ulic Szczuczyna do policjantów grajewskiej „drogówki”  zwrócili się przechodnie, którzy poinformowali, że kierujący mercedesem vito wykonuje niebezpieczne manewry na drodze. Natychmiastowa reakcja mundurowych spowodowała, że po kilku minutach wskazane auto zostało zatrzymane do kontroli. Zanim jednak mundurowi podjęli czynności służbowe kierujący mercedesem nieudolnie próbował zamienić się miejscami z trzeźwym pasażerem. Dlaczego? Już po kilku chwilach przekonali się o tym grajewscy policjanci. Okazało się, że 55 - latek siedzący „za kółkiem” był  kompletnie pijany.  Oprócz niego w pojeździe znajdowało się trzech pasażerów, z czego dwóch było również nietrzeźwych. Kierujący mercedesem nie zamierzał jednak ponosić odpowiedzialności za swoje zachowanie. Nadal nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. 55-latek  wczoraj usłyszał zarzuty do których początkowo nie przyznał się. Dzisiejszego ranka zmienił jednak zdanie i sam zgłosił się do komendy, aby przyznać się do popełnionego czynu. Teraz jego nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd. - info KPP w Grajewie

Gdzie dowiem się jak nazywa się ten stary imbecyl?
Napisał: Tomek dodano: 2018-09-14 11:25:46

w klimaszewnicy
Napisał: pawel dodano: 2018-09-16 08:58:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.