XXII Święto Ziemniaka

aktualizacja: 2017-08-07 20:21:02     nr wiadomości: 32645     przeczytano: 2423     Ilość komentarzy komentarze: 0

27 sierpnia 2017 r. w Mońkach odbędzie się XXII Święto Ziemniaka - Jarmark Kresowy. Jarmark będzie miał charakter wystawienniczy, edukacyjny i kulturalny. Zapraszamy zatem twórców ludowych, rękodzielników, wytwórców tradycyjnej i ekologicznej żywności, właścicieli kwater agroturystycznych oraz przedsiębiorców branży rolno-turystycznej do udziału – prezentacji i sprzedaży swoich produktów!.

W ubiegłych latach Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a w 2014 roku stoiska odwiedziło kilka tysięcy osób. Dodatkowo każdy z wystawców będzie mógł zdobyć cenne nagrody uczestnicząc w konkursach: najsmaczniejsza potrawa Powiatu Monieckiego i najładniejsze rękodzieło. Aby zgromadzić jak najwięcej mieszkańców naszego regionu, na scenie Święta Ziemniaka corocznie koncertują artyści z różnych gatunków muzyki. W tym roku wystąpią lokalne zespoły muzyczne oraz CamaSutra.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.