Piknik rodzinny

aktualizacja: 2017-05-27 16:11:44     nr wiadomości: 31825     przeczytano: 7251     Ilość komentarzy komentarze: 2

W sobotę, 27 maja na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie odbyła się impreza w ramach czwartej  edycji projektu "Moje Małe Mistrzostwa - 2017. Piknik rodzinny o charakterze sportowo - rekreacyjnym", współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Wojciech Kowalewski - były bramkarz reprezentacji Polski i zawodnik m.in. Legii Warszawa, Szachtara Donieck i Spartaka Moskwa – prezes Akademii 2012 Suwałki, która specjalizuje się w szkoleniu piłkarskim dzieci i młodzieży.


"Moje Małe Mistrzostwa – 2017. Piknik rodzinny o charakterze sportowo rekreacyjnym" to czwarta edycja rodzinnego pikniku współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu: "Promowanie i wspieranie rozwoju sportu dla wszystkich 2017", w którym główną atrakcją każdej imprezy jest turniej piłki nożnej skierowany do 8 latków, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Uczestnicy będą rywalizowali ze sobą w formule FUNino –  systemie gry 3 na 3, na 4 bramki, stworzonym przez uznanego w Europie metodyka treningu piłkarskiego, Horsta Weina. Zarówno uczestnicy, jak i kibice, podczas trwania pikniku, mogli spróbować swoich sił na mobilnym boisku przygotowanym przez jednego z partnerów technicznych imprezy – firmę Interplastic. Kulminacją turnieju był „Mecz Gwiazd” rozegrany właśnie na tym boisku.
 

  - fot. e-Grajewo.pl

Jakoś mało ludzi, a szkoda.
Napisał: aga dodano: 2017-05-28 00:29:17

macie Anders w Grajewie :) jak jest to już jest z kapitałem, czy nie o to chodzi - robić, nie gadać? to że może pod publiczkę impreza, ale zawsze... - mogła platforma panią Anders zagospodarować, kobieta chce coś działać i mieć swój wkład
Napisał: józek dodano: 2017-05-28 10:01:08

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.