KS Bike Travels (2017)

aktualizacja: 2017-08-03 11:28:28     nr wiadomości: 32625     przeczytano: 2290     Ilość komentarzy komentarze: 0

4 sierpnia br. o godz. 16.00 w Sali konferencyjnej Centrum Tradycji Mleczarstwa Muzeum Mleka, ul. Konstytucji 3 Maja 36 odbyło się spotkanie KS Bike Travels podsumowujące wyprawę rowerową „Ryga – Tallin – Sztokholm 2017”.
Mateusz Dembiński, Jacek Jagielski, i Jan Pabisek – studenci, do niedawna uczniowie grajewskich szkół  w ciągu kilkunastu dni na rowerach przejechali ponad 1500 km. Odwiedzili 5 europejskich stolic: Wilno, Rygę, Tallin, Helsinki oraz Sztokholm. Ruszali pełni obaw, ale z nadzieją i dużym zapałem, zmęczeni ale pełni entuzjazmu i ciekawości tego, co przyniesie kolejny dzień, z chwilami zwątpienia lecz z wiarą na szczęśliwe zakończenie. Udało się. Dotarli do upragnionej mety, spełnili swoje marzenie.
Dziś szczęśliwi, zapomnieli  o trudzie, bólu i przebytych kilometrach.
 - Lubimy wyzwania a jazda na rowerze to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i poznawanie świata – stwierdzają rowerzyści.
Z uśmiechem zapowiadają kolejną wyprawę. Tym razem może do  … Hiszpanii.

e-Grajewo.pl

 

 

 

Zaplanowana na  26 czerwca o godz. 8.30 spod Urzędu Miasta w Grajewie wyprawa stała się faktem!

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.