• 8 komentarzy
  • 10999 wyświetleń

Biegi Przełajowe 22 X

Finał Gimnazjady w Biegach Przełajowych.

Dnia 22.10.2011 w Białymstoku na trasach biegowych lasu Pietrasze odbył się Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Bardzo dobrze wypadła reprezentacja Gimnazjum im. ks. Stanisława Konarskiego w Wąsoszu.

Kamil Karwowski wywalczył I miejsce wśród klas pierwszych, jego kolega Patryk Chrzanowski zajął VIII miejsce, Marek Pietrzykowski zajął 43 miejsce. Kamil zwyciężył wcześniej w mistrzostwach powiatu, mistrzostwach grupy zachodniej. Wszystkie zwycięstwa odniósł w sposób bardzo przekonywający. Za każdym razem uzyskując wyraźną przewagę. Bardzo dobrze spisały się również dziewczęta, które otarły się o podium.

Agnieszka Karwowska wśród klas II zajęła IV miejsce, a jej o rok młodsza siostra Anita zajęła V miejsce, co należy uznać za bardzo dużą niespodziankę – Anita w Półfinale Grupy Zachodniej była na VI miejscu. Gratulację dla wszystkich uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.