Wyższe odszkodowania po wypadkach i szybki powrót do zdrowia dzięki nowemu programowi leczenia dla poszkodowanych

aktualizacja: 2019-03-26 11:49:05     nr wiadomości: 38808     przeczytano: 3253     Ilość komentarzy komentarze: 0

   

                            


Dzięki współpracy Kancelarii Prawniczo-Brokerskiej Adversum i Instytutu Medycyny Interwencyjnej (IMI) osoby poszkodowane mają szanse uzyskać wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie za sprawą wyjątkowo dokładnej dokumentacji medycznej sporządzonej przez Instytut w ramach opracowania planu leczenia. Adversum jako specjalista od prawa ubezpieczeniowego precyzyjnie określi czy poszkodowana osoba jest uprawniona do świadczeń z polisy OC, dzięki czemu mogłaby być leczona prywatnie z polisy sprawcy. 

Instytut Medycyny Interwencyjnej (IMI) założony przez Jacka Wrzoska, reprezentującego Kancelarię Prawniczo-Brokerską Adversum i wspierany przez światowej klasy specjalistę - ortopedę, dr. Roberta Śmigielskiego, opracowali kompleksowy program odzyskiwania odszkodowań oraz finansowania i koordynowania optymalnego programu leczenia. W wielu wypadkach jest to bezpłatny proces, finansowany z polis sprawców, realizowany za pośrednictwem najlepszych placówek i wysokospecjalistycznej medycyny. Kluczową kwestią w wysokości odszkodowania jest przygotowanie fachowej dokumentacji medycznej.

Rolą Adversum jest zbadanie okoliczności zdarzenia, analiza możliwości i rozpoczęcie procedury odszkodowawczej z polisy sprawcy. Kluczowa w określeniu kwoty odszkodowania jest pełna i fachowa dokumentacja medyczna, dopiero na jej podstawie wiadomo ile będzie kosztować leczenie, rehabilitacja. Dzięki dokładnym badaniom realizowanym przez IMI w najlepszych, prywatnych klinikach, wiadomo jakie są skutki dla poszkodowanego. Bardzo często, już na tym wstępnym etapie, jeszcze długo przed otrzymaniem odszkodowania, rozpoczynamy proces leczenia. Dzięki takiemu kompleksowemu podejściu okazuje się, że kwoty pozyskiwanych przez nas odszkodowań są o wiele wyższe. – powiedział Jacek Wrzosek, współzałożyciel Instytutu, zarządzający Kancelarią Prawniczo-Brokerską ADVERSUM, posiadający 16–letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym.

Gdy uznamy, że naszemu klientowi będą się należały pieniądze z ubezpieczenia sprawcy,  rozpoczynamy procedurę odszkodowawczą a IMI rozpoczyna proces leczenia. Równocześnie prowadzona jest kompleksowa diagnostyka medyczna. Trzecim krokiem jest opracowanie i realizacja programu leczenia. Ostatni etap to ocena stanu pacjenta i ew. dalsze zalecenia. Procedura odszkodowawcza może cały czas się toczyć, a my nie czekając na jej zakończenie, realizujemy leczenie poszkodowanego – ponieważ czas jest tu kluczowy.  Taka właśnie jest idea współdziałania Adversum i Instytutu, który łączy możliwość finansowania z jak najszerszą diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją przez najlepszych, dostępnych na rynku specjalistów i daje możliwość uzyskania godziwego zadośćuczynienia. – dodał Jacek Wrzosek.

Adversum wraz z IMI intensywnie rozwija swoje usługi na terenie województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, gdzie wypadki komunikacyjne i w rolnictwie są bardzo częste. W związku z intensywnym rozwojem i zainteresowaniem klientów ofertą obu podmiotów Adversum poszukuje współpracowników na terenie województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. 

Biuro w Ełku, skupia zespół specjalistów, którzy dokonują kompleksowej oceny przypadków. Zapraszamy wszystkie osoby z regionu zainteresowane współpracą do kontaktu z naszym biurem. Dzięki współdziałaniu Adversum z IMI pomoc poszkodowanym w wypadkach jest bardziej efektywna i zapewnia znacznie większą satysfakcję naszym klientom. – poinformował  Jacek Wrzosek.

Instytut Medycyny Interwencyjnej, przygotowując zaplecze programu leczenia podpisał dotychczas umowy o współpracy z czołowymi placówkami medycznymi: Medicover, Centrum Medyczne Damiana oraz z Grupą BPS Uzdrowiska Polskie reprezentującą m.in. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" oraz Uzdrowisko Kamień Pomorski. 

Więcej informacji na ten temat: www.inmedin.pl
Biuro Adversum w Ełku, ul. Wojska Polskiego 54
Tel: 87 621 45 05, mail: biuro@adversum.pl


Medycyna Interwencyjna to określenie odnoszące się do filozofii działania IMI, opierającej się na indywidualnym i natychmiastowym opracowaniu jak najszerszej diagnostyki oraz na jej bazie programu leczenia dla osób poszkodowanych w wypadkach, realizowanego z polis sprawców.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.