Wyznaczenie trasy rowerowej

aktualizacja: 2018-08-07 16:03:11     nr wiadomości: 36412     przeczytano: 2034     Ilość komentarzy komentarze: 0

Rajdowa_12 grupa projektowa działająca w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn na oficjalne otwarcie i wspólne przejechanie trasy rowerowej, które odbędzie się 21.08.2018r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Starym Parku w Szczuczynie! Gwarantujemy, że będziecie pod jej wrażeniem!


Trasa powstała w ramach projektu „Odjazdowa gmina – wyznaczenie trasy rowerowej”, który realizujemy w BCK  w Szczuczynie w związku z programem Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności .

Wszystkich cyklistów i nie tylko zapraszamy do Starego Parku, gdzie poznacie szczegóły trasy  i otrzymacie wyjątkowy folder, który przybliży Wam kulisy naszej pracy! Każdy z Was otrzyma też pamiątkowe gadżety, które mamy nadzieję, staną się znakiem rozpoznawczym szczuczyńskich cyklistów!

Co jeszcze dla Was mamy w programie?

- rozstrzygnięcie konkursu „Rowerowe Selfie”  i wręczenie nagród
- występy wokalne
- strefa animacji dla dzieci
- ognisko i wspólne biwakowanie
- i inne niespodzianki!

Pamiętaj nie możesz tego przegapić! Liczymy na Waszą obecność!

PS. KONIECZNIE ZABIERZCIE ZE SOBĄ ROWERY!

                                         Z pozdrowieniami
                                             
zespół Rajdowa_12

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.