Wypróbuj przepisy K. Bosackiej

aktualizacja: 2019-06-17 07:22:38     nr wiadomości: 39493     przeczytano: 2689     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wypróbuj przepisy Kasi Bosackiej z nowego e-booka Mlekpolu. 


Najlepsi w kuchni to tytuł specjalnego e-booka dla dzieci, którego można bezpłatnie pobrać ze strony Mlekpolu. Przepisy wraz z kreatywnymi wierszykami dla łasuchów i niejadków przygotowała Katarzyna Bosacka, dziennikarka, autorka popularnych programów telewizyjnych.


Gotowanie stało się modne dzięki wielu programom telewizyjnym i internetowi. Coraz więcej osób szuka przepisów oraz inspiracji aby eksperymentować w kuchni. Ten trend dotyczy również najmłodszych. Dzieci coraz częściej chcą brać udział w przygotowaniu posiłków.

Obserwuję rosnące zainteresowanie gotowaniem całej czwórki moich dzieci. E-book Mlekpolu, to zbiór najlepszych i sprawdzonych przepisów, które jesteśmy w stanie przygotować z naszymi pociechami. – mówi Katarzyna Bosacka, autorka przepisów oraz wierszyków, które znajdziemy w książce.

W każdym z przepisów w e-booku Najlepsi w kuchni znajdziemy produkty, których połączenie zapewni zdrowy posiłek. Elementem wspólnym są wyroby mleczne, ważne dla prawidłowego rozwoju  dzieci.

Powinniśmy zwracać uwagę na to co jemy. W naszej książeczce znajdują się przepisy oraz wierszyki, które spodobają się każdemu niezależnie od wieku. To edukacja i dobra zabawa dla całej rodziny. – dodaje Katarzyna Bosacka.

Kasia Bosacka często podkreśla jak ważne są produkty z prostym składem i czystą etykietą. Jest to również jeden z priorytetów dla Mlekpolu, dlatego do wszystkich przepisów z e-booka najlepsze składniki znajdziemy w ofercie Spółdzielni Mleczarskiej z Grajewa.

Książkę z przepisami można bezpłatnie pobrać ze strony Mlekpolu.  Spotkanie z autorką Kasią Bosacką już 29 czerwca podczas Święta Maślanki w Mrągowie. Mlekpol już po raz trzeci organizuje to wyjątkowe wydarzenie w pełni poświęcone ulubionej polskiej maślance. Bogaty program wypełniają atrakcje dla całych rodzin, a Mlekpol i Maślanka Mrągowska już dziś serdecznie zapraszają do Mrągowa.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.