Wypadek za Prostkami

aktualizacja: 2017-05-17 09:08:30     nr wiadomości: 31834     przeczytano: 7130     Ilość komentarzy komentarze: 2

Wypadek na trasie Prostki-Niedźwiedzkie 

26-latek kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowy. Mężczyzna podróżował sam i z obrażeniami głowy i ręki trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

(17.05.2017r.) przed godziną 7.00 policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na trasie Prostki-Niedźwiedzkie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 26-letni kierujący osobowym audi prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Mężczyzna jechał od strony Ełku, podróżował sam. Z obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń. 
Obaj kierowcy byli trzeźwi.   
Zderzenie spowodowało w tym miejscu utrudnienia dla kierowców. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.  - KPP w Ełku

I 20 letnie Audi A6 skasowane. To byly pierwsze Audi tego ksztaltu, wspaniale samochody.
Napisał: rajgrodziak dodano: 2017-05-18 22:20:47

I co z tego że 20 letnie - facet jest żywy i cały - poduszki i wzmocnienia zadziałały , chodził, rozmawiał, dzwonił z komórki do dziewczyny. Byłem tam. Gdyby jechał nową z salonu dacią logan,fabią, corsą, yaris lub innym autem gdzie pięty kierowcy są 20 cm od zderzaka to mieli byśmy czarny worek i kolejny krzyż na poboczu a jeśli ktoś popatrzy są już dwa w tym miejscu.
Napisał: ełk dodano: 2017-05-19 19:20:59

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.