Wypadek na DK 65

aktualizacja: 2019-06-10 22:26:45     nr wiadomości: 39448     przeczytano: 9400     Ilość komentarzy komentarze: 0

Do zdarzenia doszło dzisiaj (10.06.), ok. 19.00, w miejscowości Ruda koło Grajewa. Na drodze krajowej nr 65 zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.

Jak ustalili policjanci - kierowca srebrnego BMW wyprzedzał jadący przed nim pojazd, manewr wyprzedzania rozpoczęła też kierująca hyundaiem;  doprowadziła ona do zderzenia aut.

- O godzinie 19.03 dostaliśmy informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ruda na drodze krajowej nr 65. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca bmw wyprzedzał pojazd przed nim jadący, a w tym samym momencie manewr wyprzedzania rozpoczęła kierująca hyundaiem, czym doprowadziła do zderzenia pojazdow. Po zderzeniu kierująca Hyundaia dachowala. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. Wstępne badanie wykazalo, że kierowca bmw był nietrzeźwy. Ruch odbywa się wahadłowo.  - informuje rzecznik prasowy KWP w Białymstoku
 

  - fot. KP PSP Grajewo
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.