Wybierz naukę w "Mentorze"!

aktualizacja: 2018-06-23 07:39:55     nr wiadomości: 35588     przeczytano: 1730     Ilość komentarzy komentarze: 1


Centrum Edukacji "Mentor" w Grajewie, ul. Szkolna 12, od 10 lat specjalizujące się w edukacji dorosłych, oferuje w roku szkolnym 2018/2019 różnorodne formy zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji:

 • po szkole zawodowej, gimnazjum lub podstawowej - liceum ogólnokształcące
  (w tym roku jeszcze nabór słuchaczy do trzyletniego, ministerstwo edukacji zapowiedziało już czteroletnie);

   
 • po szkole średniej - kursy kwalifikacyjne (półtoraroczne nadające kwalifikacje zawodowe w zakresie:
  asystent nauczyciela, opiekun medyczny (do pracy z osobami chorymi, w tym starszymi, ewentualnie ​połączony z kursem języka niemieckiego), informatyk;

   
 • po studiach wyższych - studia podyplomowe roczne lub półtoraroczne na kierunkach: autyzm z oligofrenopedagogiką, rewalidacja, integracja sensomotoryczna, przygotowanie pedagogiczne i inne także - kursy podnoszące kwalifikacje obliczone na około 100 godzin w zakresie: sprzedawca z elementami kasy fiskalnej, pracownik kancelaryjny, kadry i płace, asystent nauczyciela, opiekun medyczny i inne;

Nauczyciele i wykładowcy prowadzący zajęcia wyróżniają się dużymi kompetencjami zawodowymi i doświadczeniem. „Mentor” współpracuje z uczelniami wyższymi w Warszawie i Białymstoku.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Grajewie w atmosferze życzliwości i wyrozumiałości. Małe grupy uczniów umożliwiają zindywidualizowane podejście do ucznia i umożliwiają dzielenie się doświadczeniami wśród słuchaczy.
 

Zapraszamy: Grajewo, ul. Szkolna 12; tel.: 509 590 976
http://www.mentor-med.pl/szkoly.php

 

Mam pytanie czy nauka jest płatna ?
Napisał: Emilia dodano: 2018-07-08 19:28:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.