Wsiądź do pociągu...

aktualizacja: 2017-10-07 21:03:06     nr wiadomości: 33164     przeczytano: 2079     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wsiądź do pociągu… byle NASZEGO (SP 4)

O! W „Czwórce” stoi lokomotywa?!

To wiedzy dzisiaj jest perspektywa.
Stoi – zaprasza,
Stoi - i wciąga,
Bo wiedza naszych uczniów pociąga.

 

Tak, doczekaliśmy się magicznego miejsca, które od momentu powstania cieszy się niesłychanym powodzeniem wśród młodszych i starszych pasażerów stacji SP 4. Pociąg do wiedzy, projekt edukacyjny, zmaterializował się na parterze budynku C naszej szkoły, w postaci nowoczesnego, estetycznego wnętrza przedziału pociągu, z wygodnymi miejscami do siedzenia, wielofunkcyjnymi stolikami i oknem, za którym zmienia się nieoczekiwanie krajobraz.

Tu, w przedziale edukacyjnym, odpoczniesz między lekcjami, poprowadzisz interesującą konwersację z kolegą, nauczycielem, pedagogiem. Z prasy codziennej i specjalistycznej, biuletynów i czasopism dowiesz się, co w trawie piszczy? Podświetlany globus pozwoli ci zaplanować podróż marzeń, a może rozwieje wątpliwości natury geograficznej? Choć nie ma tu jeszcze Warsu, to już wiedzę można czerpać pełną garścią i smakuje tu ona wyśmienicie. I tego się trzymajmy, i o to chodziło – a pociąg jedzie dalej… - informuje wicedyrektor szkoły Aleksandra Kuczyńska.

 

fot. SP 4 Grajewo

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.