Wnioski o szacowanie szkód

aktualizacja: 2019-08-28 11:10:24     nr wiadomości: 40031     przeczytano: 3318     Ilość komentarzy komentarze: 0

Od 28 sierpnia 6 września br. wnioski o oszacowanie zakresu i wysokości szkód powstałych w gospodarstwach rolnych położonych na terenie gminy Szczuczyn można składać w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie w punkcie informacyjnym (parter) w godz. od 8.00 do 15.00. 

Oszacowanie zakresu i wysokości szkód dokonuje komisja w przypadkach uprawy kukurydzy na kiszonkę i kukurydzy na ziarno na glebach V i VI klasy - zgodnie z Systemem Monitoringu Suszy Rolniczej tylko te uprawy zostały dotknięte zagrożeniem suszą oraz straty w uprawach wynoszą ponad 30% łącznej wartości szacowanych szkód. 

Wnioski do pobrania w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Szczuczynie oraz na stronie internetowej www.um.szczuczyn.pl

Rozpatrywane będą tylko prawidłowo wypełnione wnioski, do których konieczne jest dołączenie kopii wniosku o przyznanie płatności na rok 2019 składanego do ARiMR. 

Wnioski złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.