Włamania do altanek

aktualizacja: 2020-08-13 14:12:26     nr wiadomości: 43106     przeczytano: 3888     Ilość komentarzy komentarze: 2

Grajewscy policjanci zatrzymali 58-latka, który dwukrotnie włamał się do tej samej altanki na terenie miejskich ogródków. Mężczyzna ukradł między innymi... kaszankę, kiełbasę oraz papierosy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

12 sierpnia, tuż przed godziną 8, do grajewskiej komendy zgłosił się mężczyzną, który poinformował o dwukrotnym włamaniu do jego altanki na terenie ogródków działkowych. Jak ustalili policjanci włamywacz w poniedziałek w nocy wybił szybę w oknie altanki, wszedł do środka i ukradł z lodówki kaszankę, kiełbasę i leżące na stole papierosy. Po wszystkim mężczyzna uciekł. Już następnego dnia po raz kolejny usiłował włamać się do tej samej altanki. Metoda działania jego była tak sama, jednak tym razem nieproszony gość jedynie przespał się w pomieszczeniu.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że za włamaniami stoi 58-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Grajewo. Dwie godziny po zgłoszeniu mężczyzna był już w rękach policjantów. Noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Normalnie kaszana
Napisał: Roki dodano: 2020-08-13 21:16:21

Haha rpzumiem, że takie prawo ale byście mogli już nie pisać przy takich artykułach że grozi 10 lat (za kaszanke i kiełbase, podejrzewam ślaska na grilla haha), napiszcie że grozi kara więzienia i chyba będzie lepiej to wyglądało, zresztą podejrzewam że w obecnych czasach sąd za takie przypadki to się śmieje i ze złodzieja i z tych stróżów prawa. Ciekawe czy złodziejaszek miał maseczkie
Napisał: KAROL z PKP dodano: 2020-08-14 09:16:40

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.