Wiosenny Bieg w Łomży

Najliczniejszą drużynę wystawiła grajewska Maratonka w II Koleżeńskim Wiosennym Biegu w Łomży.

Piętnastu zawodników z o Klubu pokonało 10 kilometrową trasę ulicami Osiedla Perspektywa. Najepiej wypadł Karol Krzyżanowski, który z wynikiem 36.50 był drugi w kategorii open. Wysokie miejsca w kategoriach wiekowych zajęli ponadto: Monika Terebun(2 miejsce), Kędzierska Agnieszka, Rutkowska Dorota, Kędzierska Monika (odpowiednio 3-5), Czopek Jarosław (4 miejsce),Drężek Krzysztof, Szycik Waldemar, Dembiński Jarosław (odpowiednio 1, 3, 6 miejsce), Cimoch Sławek, Staniszewski Zygmunt (Unirol Grajewo) odpowiednio 2, 3 miejsce).

Na specjalne uznanie zasłużyli startujący w kat. M7 Stypułkowski Wawrzyniec i Borawski Krzysztof, krórzy w swoim debiucie w oficjalnych zawodach na dystansie 10000m zajęli czwarte i piąte miejsce. Za tydzień Maratonka startuje w Półmaratonie Warszawskim.

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się na siłach do udziału.