Wieści ze Szkoły Muzycznej

aktualizacja: 2019-11-30 13:37:35     nr wiadomości: 40875     przeczytano: 2584     Ilość komentarzy komentarze: 2

Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej w Grajewie!

Państwowa Szkoła Muzyczna może być dumna ze swoich uczniów. Ich talent został doceniony  między innymi w IX Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku. Uczennica Matylda Krupa z klasy trąbki zdobyła III miejsce, a Sandra Cimochowska została wyróżniona. Ogromne gratulacje należą się Michałowi Moszczyńskiemu, grającemu na kornecie, który zdobył srebrny medal w IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Finalis 2019 w Białymstoku.  Ich ciężka praca, wyrzeczenia i godziny ćwiczeń przyniosły wspaniały efekt. Cieszymy się z sukcesów naszych młodych talentów, życzymy wytrwałości na muzycznej drodze oraz dalszych sukcesów.  

I takie, między innymi, dzieci powinno się wspierać, a nie rozdawać pieniądze wszystkim po kolei, w tym darmozjadom, leniom i nieukom. Gratulacje dla młodych utalentowanych.
Napisał: Awdotia dodano: 2019-11-30 19:05:14

Popieram to bardzo. Przeznaczanie ''tych socjalnych +++'' wszystkim dzieciom z marszu to wielkie marnowanie pieniędzy. W wielu domach pieniądze te przeznacza się na opróżnianie sklepowych półek z ''barachła'', a rodzice zadowalając swoje pociechy byle czym mają popołudnie tylko dla siebie i nie zajmują się ich dobrym wychowaniem i wykształceniem.
Napisał: jolanta dodano: 2019-12-01 19:04:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.