Wieści z biblioteki

aktualizacja: 2018-01-24 16:24:38     nr wiadomości: 34157     przeczytano: 1382     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki adresowanego do czytelników korzystających z bibliotek publicznych – dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach tego projektu w Centrum Kultury powstał Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci. Z myślą o najmłodszych czytelnikach odbywać się będą spotkania podczas których głównym tematem będzie książka (ale nie tylko).

Co łączy świat wirtualny i książki? Czy książka tradycyjna to przeżytek? Co wspólnego może mieć technika i książka? Czy wspólne czytanie książek i dyskutowanie o literaturze może być interesujące? Czy w dzisiejszym świecie mamy czas na chwilę refleksji nad tym co czytamy? Jakie wartości wnosi w nasze życie książka? Czy utożsamiamy się z książkowymi bohaterami?  Czy czytanie sprawia nam frajdę? Czy książka jest kluczem, który otwiera drzwi do innych światów?

Odpowiedź na te wszystkie pytania i wiele, wiele innych poznacie podczas spotkań szczuczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! - Anna Wojsław Andrzej Kosmowski

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.