• 9122 wyświetleń

Wieści z Warmii

Piłkarze WARMII Grajewo pokonali w sobotnie popołudnie w Białej Piskiej zespół ZNICZA 2:1. Nasz zespół zagrał dwie skrajnie różne połowy – pierwszą fatalną i drugą bardzo dobrą. Wygrana z niezwykle silnym kadrowo ZNICZEM to efekt wielkiej walki, determinacji i zupełnie odmienionej po przerwie gry WARMII.

Od pierwszych minut meczu wyraźną przewagę mieli gospodarze. Piłkarze z Białej Piskiej podrażnieni decyzją Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie, który cofnął decyzję o walkowerze na korzyść ZNICZA za mecz z PROMIENIEM Mońki zaatakowali od pierwszej minuty. Grając z wiatrem raz po raz niepokoili defensywę naszego zespołu i bramkarza Krzysztofa Gieniusza, który wykazywał się znakomitą formą podczas obrony strzałów piłkarzy ZNICZA. Nasi piłkarze wyglądali jakby nie wiedzieli o co chodzi na boisku. W 13 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska wybijający piłkę głową Rafał Kozikowski pokonał własnego bramkarza i ZNICZ objął prowadzenie 1:0. Po utracie gola WARMIA w dalszym ciągu nie potrafiła się otrząsnąć z marazmu. ZNICZ atakował, strzelał a przede wszystkim wykonywał rzuty rożne, których w pierwszej części meczu egzekwował aż 10 wobec… żadnego ze strony grajewian. Na dobrą sprawę nasz zespół zaledwie dwukrotnie w trakcie pierwszych 45 minut zagroził bramce Masłowskiego nie stwarzając jednak stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki.

W przerwie nasi piłkarze otrzymali ostrą reprymendę. Można powiedzieć, że trener Leszek Zawadzki wstrząsnął zespołem, który wyszedł na boisko wyraźnie odmieniony. Sygnał do ataku WARMII dał Marcin Strzeliński, który w 51 minucie ładnie uderzył na bramkę Masłowskiego. Kilka minut później znów Strzeliński zagrał na lewą stronę boiska do Sypytkowskiego, który pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Osiem minut po strzeleniu wyrównującej bramki WARMIA zdobyła prowadzenie. Po rzucie wolnym Strzelińskiego strzał Kozikowskiego odbił Masłowski a Tomasz Dzierzgowski z bliska trafił do siatki! Gospodarze próbowali odrobić stratę bramki, ale na dobrą sprawę do końca meczu nie zagrozili poważniej naszej bramce. WARMIA grała mądrze, walecznie i kontrolowała wydarzenia na boisku. Tak jak za pierwszą połowę cały zespół zasłużył na naganę tak za drugą część meczu należą się naszym piłkarzom słowa najwyższego uznania. Grajewianie walcząc o każdy metr boiska pokazali charakter i zdobyli niezwykle cenne trzy punkty.

Za tydzień w sobotę 12 kwietnia o godzinie 16:00 WARMIA w Grajewie zmierzy się z BARKASEM Tolkmicko. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Zapis relacji LIVE:

1' Rozpoczynają gospodarze

1' Pierwsza akcja ZNICZA zakończona faulem - będzie rzut wolny z 18 metrów na naszą bramkę

1' Ładny strzał Denerta świetnie broni Gieniusz

6' Akcja WARMII zakończona bardzo niecelnym strzałem Sypytkowskiego

8' Pierwszy rzut rożny dla ZNICZA - po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

9' Mocny strzał Michała Świderskiego broni Gieniusz

11' Drugi rzut rożny dla gospodarzy i po chwili kolejny korner

12' Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

13' Żółta kartka dla Wojciecha Koszczuka za faul na Michale Świderskim

13' GOL dla ZNICZA. 1:0 Rafał Kozikowski. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafał Kozikowski uderzeniem głową zaskoczył własnego bramkarza... przegrywamy 0:1. :(

16' Trzeba przyznać, że prowadzenie gospodarzy jest zasłużone - przez pierwszy kwadrans meczu gra toczyła się głównie na naszej połowie. Grający z wiatrem ZNICZ posiada sporą przewagę

20' Kolejny rzut rożny dla ZNICZA - po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

22' Dobre dośrodkowanie z prawej strony i ładna "główka" Daniela Świderskiego, ale dobrze broni Gieniusz

24' Wreszcie coś wywalczyliśmy... na razie tylko aut

26' Ładna akcja WARMII - Paweł Górski ograł dwóch zawodników ZNICZA i dośrodkował z prawej strony w pole karne a tam obrońca gospodarzy był bliski zaskoczenia Masłowskiego

29' Mocny strzał Daniela Świderskiego mija bramkę Gieniusza - duże brawa na trybunach dla zawodnika gospodarzy

30' Ładna akcja Strzelińskiego, ale nasz zawodnik jest faulowany w środkowej strefie boiska

32' Kolejny korner dla ZNICZA - po dośrodkowaniu piąstkuje Gieniusz

33' I następny rzut rożny - tym razem szybko przejmujemy piłkę. Wciąż utrzymuje się znaczna przewaga ZNICZA

34' Szósty rzut rożny dla ZNICZA po interwencji Arciszewskiego

35' Po dośrodkowaniu "główka" Daniela Świderskiego i piłka mija bramkę Gieniusza

36' Tym razem zupełnie niepilnowany Daniel Świderski ponownie strzela głową z naszego pola karnego ale broni Gieniusz

37' Dośrodkowanie z prawej strony i Butkiewicz był bliski zaskoczenia naszego bramkarza, ale piłka ominęła bramkę

39' Kolejny "róg" dla gospodarzy. Akcja zakończona fatalnym strzałem Michała Świderskiego

41' Znów rzut rożny dla ZNICZA, tym razem nieco dyskusyjny. Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę ale w starciu ucierpiał Krzysztof Gieniusz

43' Po interwencji Krzysztofa Piekarskiego Gieniusz wraca do bramki

45' Następny rzut rożny dla ZNICZA - po dośrodkowaniu i fatalnym nieporozumieniu pomiędzy Arciszewskim i Gieniuszem znów korner dla gopodarzy

45' + 1' Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę a po chwili bardzo niecelny strzał zawodnika ZNICZA

45' + 2' Koniec pierwszej połowy. Wydaje się, że nie dotarliśmy na mecz w Białej Piskiej. Tak naprawdę należy się cieszyć że jest tylko 0:1... oby druga połowa była dla WARMII lepsza!

46' Rozpoczyna WARMIA

47' Dobra akcja naszego zespołu, ale po zamieszaniu w polu karnym ZNICZA piłka opuszcza boisko

49' Rzut rożny dla ZNICZA - po dośrodkowaniu i fatalnym przyjęciu piłki przez Osypiuka kolejny korner dla gospodarzy

50' Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

51' Ładny strzał na bramkę Marcina Strzelińskiego, ale piłka minimalnie ponad poprzeczką bramki Masłowskiego

52' Znów groźnie pod bramką Masłowskiego, ale w ostatniej chwili bramkarz ZNICZA ubiegł szarżującego Strzelińskiego. WARMIA w 5 minut drugiej połowy zrobiła więcej pod bramką gospodarzy niż w całej pierwszej połowie

60' GOOOOOOOOOOOL! 1:1 Paweł Sypytkowski! Strzeliński zagrał do Sypytkowskiego na lewą stronę boiska a ten pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał Masłowskiego i jest 1:1. Dużo lepiej gra WARMIA w drugiej połowie!

61' Rzut rożny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego wybija piłkę obrońca ZNICZA

62' Zmiana w ZNICZU za Radzikowskiego wchodzi Tuttas

67' Żółta kartka dla Gryki

68' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!! 1:2 Tomasz Dzierzgowski. Po rzucie wolnym Strzelińskiego strzelał Kozikowski, Masłowski wybił piłkę a Dzierzgowski z bliska skierował ją do bramki. Wygrywamy w Białej Piskiej 2:1!

70' Zmiana w WARMII - za Pawła Górskiego wchodzi na boisko Paweł Matysiewicz

70' Podwójna zmiana w ZNICZU - wchodzą na boisko Kierznowski i Romachów a zmieniają Gryko i Michała Świderskiego

77' Po rzucie wolnym Strzelińskiego dobra okazja naszego zespołu, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką

80' Poturbowany w jednym ze starć Dzierzgowski po interwencji Krzysztofa Piekarskiego wraca na boisko

83' Zmiana w WARMII - Marcin Baczewski wchodzi za Dzierzgowskiego

85' Zupełnie odmieniona jest WARMIA w drugiej połowie meczu - nasi piłkarze przeważają

87' Bardzo niecelny strzał Adamca

90' Zmiana w WARMII - za Kozikowskiego wchodzi Daniel Tuzinowski

90' Sędzia Kujawa doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 2' Rzut rożny dla WARMII

90' + 3' Dośrodkowanie ale piłka opuściła boisko

90' + 4' Adam Lekenta zmienia Pawła Sypytkowskiego

90' + 5' KONIEC MECZU! Po fatalnej pierwszej połowie i znakomitej drugiej wygrywamy w Białej Piskiej 2:1!!!!!! :)

05.04.2014 Biała Piska, Stadion Miejski

ZNICZ Biała Piska - WARMIA Grajewo 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Rafał Kozikowski 13' (samobójcza), 1:1 Paweł Sypytkowski 60', 1:2 Tomasz Dzierzgowski 68'

ZNICZ: 1.Masłowski - 14.Gryko (70' 8.Kierznowski), 23.Lipowski, 20.D.Świderski, 13.Denert - 10.Janik (Kpt), 15.Falkowski, 16.Butkiewicz, 7.Adamiec, 11.M.Świderski (70' 17.Romachów) - 9.Radzikowski (62' 6.Tuttas)

REZERWA: 12.Gentek - 21.Melka, 17.Romachów, 18.Zaczkowski, 8.Kierznowski, 6.Tuttas, 5.Lutrzykowski

WARMIA: 1.Gieniusz - 5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 15.Koszczuk - 16.Sypytkowski (90' 21.Lekenta), 9.Strzeliński, 6.Osypiuk, 10.Kozikowski (90' 2.Tuzinowski), 11.P.Górski (70' 8.Matysiewicz) - 7.Dzierzgowski (83' 13.Baczewski)

REZERWA: 12.Boufał - 4.Mikucki, 8.Matysiewicz, 2.D.Tuzinowski, 21.Lekenta, 13.Baczewski

Sędzia: Grzegorz Kujawa (Olsztyn)

Żółte kartki: Gryko (ZNICZ), Koszczuk (WARMIA)

Widzów: 150

Piąty mecz ligowy w rundzie wiosennej rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze WARMII Grajewo. Aż trudno uwierzyć, że w ubiegłym roku o tej porze… wciąż czekaliśmy na start rundy, która ze względu na przedłużającą się zimę rozpoczęła się dopiero 20 kwietnia.

Nasi piłkarze w 24 kolejce rozgrywek III ligi zmierzą się w Białej Piskiej ze ZNICZEM.  Podopieczni doskonale znanego w Grajewie Ireneusza Piwko są  beniaminkiem rozgrywek, choć to miano niespecjalnie pasuje do zespołu złożonego z tak doświadczonych zawodników jak: Paweł Adamiec (12 meczów w Ekstraklasie w barwach GKS Bełchatów, członek reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwach Świata do lat 20 w Kanadzie w 2007 roku), Jacek Falkowski (JAGIELLONIA Białystok – 22 mecze i POLONIA Bytom – 4 mecze) oraz Karol Janik – 2 mecze dla JAGIELLONII Białystok. Oprócz nich zespół z Białej Piskiej reprezentują także mający za sobą występy na poziomie II-ligi w WIGRACH Suwałki bramkarz Przemysław Masłowski a także Michał Świderski i Mateusz Butkiewicz oraz Jakub Lutrzykowski grający w zespole Młodej Ekstraklasy LECHII Gdańsk. Zespół z Białej Piskiej od kilku lat uważany jest za finansowe Eldorado na piłkarskiej mapie regionu. Sponsor i prezes klubu pan Jacek Jankowski już w IV lidze zapewniał piłkarzom finanse przekraczające te, które oferują inne kluby na poziomie III ligi. Głośne transfery, zawodnicy z ograniem na wyższym poziomie, spore nakłady finansowe – to miało przynieść sukces w III lidze. Póki co jednak ZNICZ nie należy do czołówki tabeli. Po 23 kolejkach zespół z Białej Piskiej zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ze sporą stratą do prowadzących zespołów. Wydaje się, że ta pozycja jest zdecydowanie poniżej oczekiwań biorąc pod uwagę skład zespołu. Przed tygodniem ZNICZ przegrał w Ostródzie z SOKOŁEM 0:1. Wiosną piłkarze z Białej Piskiej zremisowali dwa spotkania i dwa przegrali, jednak porażka z PROMIENIEM Mońki 0:1 na własnym boisku została zweryfikowana na zwycięstwo 3:0 ze względu na udział nieuprawnionego zawodnika w zespole z Moniek.

W rundzie jesiennej  7 września 2013 roku w Grajewie ZNICZ pokonał WARMIĘ 3:1 po bramkach Konrada Radzikowskiego (2) i Błażeja Gutowskiego. Gola dla WARMII zdobył z rzutu karnego Rafał Kozikowski. Z całą pewnością to podopieczni Ireneusza Piwko są faworytem sobotniego spotkania. Pod względem doświadczenia zawodników ten zespół zdecydowanie przewyższa WARMIĘ, ale w naszej lidze każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Grajewianie dwa tygodnie temu w Ełku pokazali, że potrafią wygrać z faworytami. Jest spore podobieństwo między ZNICZEM a PŁOMIENIEM Ełk. „Palna” nazwa, możni sponsorzy, doświadczeni zawodnicy. Czy nasz zespół pokusi się i tym razem o sprawienie niespodzianki? Trener Leszek Zawadzki nie będzie mógł skorzystać w sobotę z Piotra Chylińskiego, który musi pauzować za żółte kartki. Wracają do składu Rafał Kozikowski i Daniel Tuzinowski, którzy po lekkich urazach w tym tygodniu znów trenowali z zespołem.

Po dwóch kolejnych ligowych zwycięstwach piłkarze WARMII Grajewo mieli spory apetyt na wygraną w sobotnim meczu z DĘBEM Dąbrowa Białostocka. Niestety, trzy punkty wywieźli z Grajewa goście, którzy pomimo kadrowego osłabienia wygrali 2:1. O przegranej WARMII zadecydowały indywidualne błędy a przede wszystkim zła współpraca formacji ofensywnych, które choć stwarzały okazje do zdobycia bramek to jednak zbyt często indywidualne popisy brały górę nad grą zespołową. Wyglądało to całkiem efektownie, ale było zupełnie nieefektywne.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie piłkarzy obu zespołów na boisko wyprowadziło 22 wychowanków najmłodszej grupy Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo. Podopieczni Daniela Tuzinowskiego z rocznika 2007/2008 otrzymali ogromne brawa od kibiców. Mecz rozpoczął się od dwóch dobrych okazji WARMII – najpierw uderzał na bramkę gości Strzeliński, którego strzał obronił Nowajczyk a następnie świetną sytuację zmarnował Dzierzgowski. Odpowiedź DĘBU była szybka – po faulu Arciszewskiego z rzutu wolnego strzelał Markiewicz, nasz bramkarz odbił piłkę przed siebie prosto pod nogi Pawła Chańko, który skierował ją do siatki (wyglądało to trochę tak, jakby to… Gieniusz strzelił bramkę Pawłem Chańko… ). Zimny prysznic nieco sparaliżował ataki WARMII i do końca pierwszej części meczu nie stworzyła ona sobie bramkowych sytuacji. Pojawiły się one po przerwie, lecz wykorzystana została tylko jedna – w 65 minucie po ładnej akcji wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Paweł Górski mocnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu na 1:1. Grajewianie ambitnie walczyli o pełną pulę w tym meczu. W 85 minucie Dzierzgowski ograł dwóch obrońców DĘBU przy końcowej linii boiska, lecz zamiast dograć do Strzelińskiego uderzył na bramkę z ostrego kąta i przestrzelił. W odpowiedzi na akcję WARMII podanie z lewej strony boiska otrzymał Mateusz Sołowiej, który spokojnym strzałem  w długi róg bramki ustalił wynik meczu na 2:1 dla gości.

To był już drugi mecz tej wiosny, który zakończył się porażką WARMII, choć wcale nie musiał. Podobnie jak przeciwko rezerwom JAGIELLONII w przegranym 2:4 meczu, tak i w spotkaniu z DĘBEM przez długie momenty spotkania nasi piłkarze przeważali, ale cóż z tego, gdy nie wykorzystuje się znakomitych sytuacji i popełnia kardynalne błędy. Nic dziwnego, że po meczu trener Zawadzki miał spore pretensje do kilku zawodników w wypowiedzi dla lokalnych portali internetowych „Remis byłby sprawiedliwym wynikiem.  My mieliśmy więcej z gry, ale co z tego kiedy była słaba skuteczność. A o I połowie lepiej zapomnieć. W drugiej nie potrafiliśmy wykorzystać kilku dobrych okazji do zdobycia bramek. No i niestety dziś kilku piłkarzy całkowicie zawiodło. Przeszli jakoby obok meczu. To boli. Przecież wyszli na boisko by walczyć.”

W taki oto sposób nasi piłkarze zmarnowali okazję do poprawienia swojej sytuacji w tabeli i zamiast wygrać mecz, który z całą pewnością był do wygrania - ponieśli porażkę.

W najbliższą sobotę WARMIA zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu w Białej Piskiej z tamtejszym ZNICZEM. Mecz odbędzie się o godz. 15:00.

1' Rozpoczyna WARMIA - mamy 5 minutowe opóźnienie rozpoczęcia meczu

5' Bardzo ładna akcja WARMII zakończona strzałem Marcina Strzelińskiego z 18 metrów, który obronił Nowajczyk

6' Rzut rożny dla gości a po krótkim rozegraniu ponownie korner dla DĘBU

7' Po drugim rzucie rożnym szybko przejmujemy piłkę

8' Bardzo groźnie pod bramką gości! Dzierzgowski wykorzystał błąd obrony i będąc sam na sam z bramkarzem DĘBU strzelił obok słupka.

10' Po faulu Arciszewskiego niebezpiecznie pod naszą bramką - rzut wolny z prawej strony narożnika pola karnego

11' GOL dla DĘBU. 0:1 Paweł Chańko. Strzał z rzutu wolnego Markiewicza, wybija piłkę przed siebie Gieniusz a stojący przed bramką Paweł Chańko kieruje ją do bramki i niestety przegrywamy 0:1.

15' Indywidualna akcja Dzierzgowskiego i mamy pierwszy rzut rożny - po dośrodkowaniu goście wybijają piłkę poza własne pole karne

20' Rzut rożny dla gości - szybko przejmujemy piłkę

23' Kolejny rzut rożny dla gości, którzy przeważają w ostatnich minutach

23' Było bardzo groźnie w naszym polu karnym - po dośrodkowaniu i sporym zamieszaniu strzał zawodnika gości broni Gieniusz

28' Rzut rożny dla WARMII po indywidualnej akcji Chylińskiego

28' Groźne dośrodkowanie Strzelińskiego po którym ma problemy z piłką Nowajczyk, ale w końcu opuszcza ona pole karne

29' Znów groźnie pod bramką gości - wychodził z akcją Dzierzgowski, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym dla WARMII

30' Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

32' Znów korner dla WARMII - dośrodkowanie Sypytkowskiego i po chwili kolejny róg dla grajewian

33' Po dośrodkowaniu Nowajczyk wypiąstkowuje piłkę

41' Po akcji Dzierzgowskiego tylko aut bramkowy

41' Żółta kartka dla Chylińskiego, który skrytykował pracę arbitra

43' Rzut rożny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego po którym strzela głową Domurat, ale obrońca wybija piłkę na kolejny róg dla grajewian

44' Po kolejnym rzucie rożnym piłkę przejmują goście

45' Koniec pierwszej połowy - przegrywamy 0:1

46' Drugą połowę rozpoczynają goście

47' Dzierzgowski faulowany tuż przy narożniku pola karnego DĘBU

48' Bardzo dobre dośrodkowanie Strzelińskiego i Osypiuk strzela głowa tuż obok słupka bramki Nowajczyka - jest rzut rożny, bo piłka otarła się o obrońcę gości

49' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze DĘBU szybko przejęli piłkę

51' Piłka "zmierzyła" Kamila Randzio, po czym Konon z ostrego kąta uderzył ponad bramką Gieniusza

54' Ładne podanie Strzelińskiego z rzutu wolnego i "główka" Matysiewicza - obok słupka bramki DĘBU

55' Bardzo ładne wejście Dzierzgowskiego i dobry strzał, po którym piłka minimalnie omija bramkę Nowajczyka

57' Zmiana w zespole gości - za  Budnika wchodzi na boisko Głębocki

57' Rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu niecelny strzał Domurata

59' Zmiana w WARMII - za Sypytkowskiego wchodzi na boisko Paweł Górski

63' Zmiana w DĘBIE - za Firańczyka wchodzi Mateusz Sołowiej

65' GOOOOOOOOOOOOLLLL! 1:1 Paweł Górski. Akcja WARMII - podanie Strzelińskiego i Paweł Górski z pola karnego strzela pod poprzeczkę! Jest 1:1!

67' Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

68' Groźna akcja DĘBU - podanie Markiewicza i Biernacki strzela ponad bramką Gieniusza

68' Zmiana w WARMII - za Matysiewicza wchodzi Krystian Górski

71' Żółta kartka dla Dzitkowskiego

74' Rzut rożny dla WARMII - dośrodkowanie Strzelińskiego, ale piłka opuszcza boisko

78' Zmiana w WARMII - za Chylińskiego wchodzi na boisko Mikucki

80' Rzut rożny dla WARMII po akcji Dzierzgowskiego - dośrodkowuje Strzeliński, ale goście przejmują piłkę

84' Dobra wrzutka Strzelińskiego na pole karne, ale Nowajczyk uprzedził Dzierzgowskiego

84' Akcja Dzierzgowskiego, ale spóźnił się do piłki Paweł Górski

85' Dzierzgowski ograł z lewej strony boiska dwóch obrońców gości ale zamiast podać Strzelińskiemu uderzył piłkę obok bramki Nowajczyka!

86' Zmiana - za Dzierzgowskiego wchodzi Baczewski

87' GOL dla DĘBU! 1:2 Mateusz Sołowiej. Po okresie przewagi WARMII piłkę w naszym polu karnym otrzymał Mateusz Sołowiej i strzałem w długi róg pokonał Gieniusza.

90' Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90' + 3' Rzut rożny dla DĘBU - tuż po rozegraniu sędzia kończy mecz. Przegrywamy 1:2. :(

29.03.2014 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo - DĄB Dąbrowa Białostocka 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Paweł Chańko 11', 1:1 Paweł Górski 65', 1:2 Mateusz Sołowiej 87'

WARMIA: 1.Gieniusz - 5.Randzio, 3.Domurat, 17.Arciszewski (Kpt), 15.Koszczuk - 10.Chyliński (78' 4.Mikucki), 8.Matysiewicz (68' 20.K.Górski), 9.Strzeliński, 6.Osypiuk , 16.Sypytkowski  (59' 11.P.Górski) - 7.Dzierzgowski (86' 13.Baczewski)

REZERWA:12.Boufał - 4.Mikucki, 13.Baczewski, 19.Cybulski, 21.Lekenta, 11.P.Górski, 20.K.Górski

DĄB: 12.Nowajczyk - 18.Korotkiewicz, 15.Markiewicz, 5.Chańko, 4.Betko  - 19.Budnik (57' 11.Głębocki), 7.Biernacki (Kpt), 6.Ambrożewicz, 16.Dzitkowski - 8.Firańczyk (63' 14.M.Sołowiej), 13.Konon

REZERWA: 1.Paweł Bondziul - 20.Adrian Citko II, 11.Głębocki, 10.Mateusz Łabieniec, 14.Mateusz Sołowiej, 17.D.Toczydłowski

Sędzia: Paweł Graczyk (Białystok)

Żółte kartki: Chyliński, Dzierzgowski (WARMIA), Dzitkowski (DĄB)

Widzów: 200

W niedzielę 16 marca najmłodsza grupa Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo (rocznik 2007/2008) wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej w Mońkach. W turnieju wystąpiły dwa zespoły naszej Akademii. Pod nieobecność stałego opiekuna grupy Daniela Tuzinowskiego zespoły poprowadził Paweł Górski. Pierwszy zespół naszej Akademii nie miał sobie równych w turnieju i wygrał wszystkie mecze! W zawodach oprócz WARMII Grajewo wzięły udział zespoły WIGIER Suwałki, PROMIENIA Mońki i szkółki piłkarskiej TALENT Białystok.

Oto wyniki naszych zespołów:

WARMIA I (skład: : Jan Ostrowski, Filip Ołdakowski, Gabriel Sut, Wiktor Barszczewski, Bartosz Jagłowski, Grzegorz Pieńkowski, Wiktor Kowalski, Jakub Górowski).

WARMIA I Grajewo – WARMIA II Grajewo 4:1
WARMIA I Grajewo – WIGRY Suwałki  5:2
WARMIA I Grajewo – TALENT I Białystok 4:3
WARMIA I Grajewo – PROMIEŃ Mońki 5:0
WARMIA I Grajewo – TALENT II Białystok 6:2

WARMIA II (skład: Dominik Łazowski, Marcel Jastrzębski, Kuba Milewski, Maciej Romanowski, Łukasz Kleszczewski, Filip Surażyński, Kacper Randzio, Oliwier Ostrowski)

WARMIA II Grajewo – WARMIA I Grajewo 1:4
WARMIA II Grajewo – TALENT II Białystok 1:2
WARMIA II Grajewo – WIGRY Suwałki 1:3
WARMIA II Grajewo – TALENT I Białystok 2:1
WARMIA II Grajewo – PROMIEŃ Mońki 9:0

Nasi najmłodsi wychowankowie radzą sobie coraz lepiej. Zespół trenera Tuzinowskiego dopiero jesienią bieżącego roku wystartuje w rozgrywkach ligowych w kategorii Żaków. Treningi najmłodszej grupy odbywają się dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie.

Na zdjęciu: trener Paweł Górski ze swoimi podopiecznymi.