Wieści z SP nr 2

aktualizacja: 2019-10-11 17:08:02     nr wiadomości: 40438     przeczytano: 3312     Ilość komentarzy komentarze: 0

W piątek 27 września 2019 r. odbyła się w Białymstoku I Wojewódzka Konferencja Samorządów Uczniowskich. 

W przedsięwzięciu  tym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie w składzie:  Karolina Dąbrowska kl. VIII a, Zuzanna Grygo kl. VIII b, Marceli Tarnowski kl. VII a, Kacper Charmułowicz kl. VII b oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pan Andrzej Lachowicz.

W czasie spotkania uczniowie zapoznali się z działaniami Rady Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej, w tym z raportem „O Samorządach Uczniowskich” w Polsce, wzięli udział w warsztatach poświęconych samorządności oraz podzielili się swoimi pomysłami w zakresie funkcjonowania samorządów uczniowskich. Konferencję zaszczycił swoją obecnością Minister Edukacji Narodowej p. Dariusz Piontkowski, który skierował do zebranych kilka słów. Mamy nadzieję, że udział uczniów w Konferencji, zaowocuje nowymi pomysłami w naszej szkole.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.