Wieści z SP 1

aktualizacja: 2019-06-10 13:24:50     nr wiadomości: 39436     przeczytano: 3090     Ilość komentarzy komentarze: 0

JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM to hasło ogólnopolskiej akcji mającej na celu promowanie czytelnictwa,  organizowana była w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie już po raz czwarty. Promocja czytania  książek, inicjowanie mody na czytanie oraz pokazanie nieczytającym, że czytanie to powszechne zjawisko wśród ich rówieśników, to główny cel udziału w akcji.

Organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Uczniowie z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy 7 czerwca aktywnie włączyli się w przedsięwzięcie masowego, publicznego czytania. Na wstępie Pani dyrektor Halina Ewa Wałęga powitała zgromadzonych uczniów, nauczycieli i o godz. 10 rozpoczęliśmy wspólne czytanie.

Wszyscy pochyliliśmy się nad swoją lekturą. Cisza i skupienie umożliwiły nam przeniesienie się w świat ulubionych bohaterów. Następnie uczestnicy prezentowali swoje ulubione książki i zachęcali do czytania. Udział w akcji wzięło 308 osób.

fot. SP1
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.