Wieści z Radziłowa

aktualizacja: 2017-01-04 21:21:03     nr wiadomości: 30509     przeczytano: 1631     Ilość komentarzy komentarze: 0

Gimnazjalistki z Radziłowa w konkursie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji uzyskały tytuł laureata. Spot filmowy „To nie musi się zdarzyć” zajął III miejsce


Ogłoszony przez MSWiA konkurs  skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjów. Polegał na nakręceniu spotu filmowego promującego profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Uczestnicy przesłali 241 prac konkursowych. Spot grupy filmowej ART Radziłów Crew z Gimnazjum w Radziłowie zajął III miejsce.

Minister Mariusz Błaszczak wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe. Do szkoły powędruje także nagroda pieniężna.

Nagrodzony spot zrealizowany został przez  ekipę w składzie: Aleksandra Bagińska, Wiktoria Gądek, Julia Karwowska, Karolina Karwowska, Wiktoria Klimaszewska, Monika Mocarska, Oliwia Odachowska, Kamila Pieniążek, Anna Poszyler i Kamila Żmijewska.

Ostatnia zwycięska produkcja możliwa była dzięki wsparciu Mirosława Gądka – Prezesa OSP Radziłów oraz Krzysztofa Drozdowskiego.

Koordynatorem projektu na konkurs p.n. „Czad i ogień. Obudź czujność” jest Zbigniew Mroczkowski. Działająca w Gimnazjum w Radziłowie grupa  ART Radziłów Crew znana jest w kręgach młodych filmowców z szeregu osiągnięć zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.