Wieści z Niećkowa

aktualizacja: 2021-02-27 13:08:22     nr wiadomości: 44977     przeczytano: 1722     Ilość komentarzy komentarze: 1

W dniu 26 lutego w Zespole Szkół w Niećkowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody Mateuszowi Gutowskiemu uczniowi klasy II TEGT. Mateusz zajął drugie miejsce w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego "By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej."

Uroczystego wręczenia nagrody dokonał Organizator Konkursu Pan Jarosław Zieliński Poseł Rzeczypospolitej Polskiej, który przedstawił ideę konkursu zawartą w słowach: Prawda - ta ostateczna broń przeciw przemocy - zwycięża. Pan Poseł podziękował Dyrektorowi Szkoły Panu Dariuszowi Koniecko za wspieranie ucznia oraz Gabrieli Płochockiej (nauczycielce języka polskiego) za opiekę merytoryczną.

W uroczystości wziął także udział Wicestarosta Grajewski Pan Tomasz Cebeliński, który pogratulował obecnym na uroczystości rodzicom Mateusza Gutowskiego - Katarzynie i Robertowi Gutowskim.

 

Brawo Mateusz i brawo nauczyciele z tej szkoły. Gratulacje Rodzicom za wychowanie syna. Szczęść Boże!
Napisał: edek dodano: 2021-02-27 17:57:37

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.