Wieści z Mlekpolu

aktualizacja: 2019-05-23 15:21:27     nr wiadomości: 39286     przeczytano: 1389     Ilość komentarzy komentarze: 0

Mlekpol pierwszy raz na targach World of Private Label w Amsterdamie

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie to lider rodzimego rynku produktów nabiałowych i 3 największy producent artykułów spożywczych w Polsce*. Elementem wpływającym na rozwój Spółdzielni jest również obecności na najważniejszych imprezach branżowych. Targi World of Private Label to jedno z najciekawszych i największych wydarzeń na świecie poświęcone markom własnym.

To nasz debiut na targach World of Private Label w Amsterdamie. Wydarzenie skupia największych producentów marek własnych. Dla Mlekpolu to możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych i spotkania największych na świecie firm, które realizują politykę rozwoju produktów w markach własnych oraz tych, którzy te marki dla nich tworzą. – mówi Dyrektor Handlu Spółdzielni  Mleczarskiej Mlekpol Małgorzata Cebelińska.

 

Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych (The Private Label Manufacturers Association - PLMA) to organizacja, która powstała w 1979 roku aby wspierać promocję marek własnych. Zrzeszając ponad 4400 firm PLMA organizuje targi poświęcone markom własnym w Nowym Jorku oraz Amsterdamie, aby firmy z całego świata mogły dzielić się doświadczeniami oraz nawiązywać współpracę w swoich sektorach produkcji oraz usług. 

 

Doświadczenia z markami własnymi są ważnym elementem budowania relacji handlowych z sieciami. Chcemy aby nasza obecność w Amsterdamie przyniosła ciekawe wnioski, które będą wspierać nasze obecne i nowe relacje biznesowe.– dodaje Małgorzata Cebelińska.

 

 

Bartosz Grochal
PR Manager

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.