• 3 komentarzy
  • 9753 wyświetleń

Wieści z KS Maratonka

Zawodnicy KS Maratonka Grajewo we wrześniu wzięli udział w trzech półmaratonach.
13.09 z powodzeniem pokonali trudną trasę III Półmaratonu Łomżyńskiego zajmując drużynowo trzecie miejsce (Edward Terebun, Janusz Krause, Jarosław Czopek, Krzysztof Drężek, Jarosław Dembiński, Waldemar Szycik, Karol Krzyżanowski).
Zwyciężył w kilkudziesięciu stopniowym upale w klasyfikacji open Edward Terebun (Maratonka). foto
Tydzień później drużyna Maratonki reprezentowała Grajewo w Maratonie Wileńskim, poprawiając rekordy życiowe w klasyfikacji maratonu (Marcin Myszka), oraz półmaratonu (Janusz Krause, Adam sawicki).
W minioną sobotę zawodnicy Maratonki pokonali trasę XXXI Biegu Lechitów w Gnieźnie. Piętnaste miejsce w kategorii M-40 zajął Krzysztof Drężek. Trzeci w kategorii M-35 w Mistrzostwach Polski Lekarzy był Waldemar Szycik.

Reprezentacja klubu wystartuje w październiku w Maratonie Poznańskim.