Wąsosz:kolędy i pastorałki

aktualizacja: 2018-01-08 16:30:56     nr wiadomości: 34001     przeczytano: 2441     Ilość komentarzy komentarze: 3

Było super
Napisał: Wąsowiak dodano: 2018-01-15 22:02:21

Byłam na Koncercie Kolęd i pastorałek w Wąsoszu. Pięknie. Jestem zachwycona dziećmi, które brały udział w Koncercie, jak i dorosłymi, którzy brali udział w Jasełkach. Program cudownie dobrany. Jawi się nam "zagłębie” cudownych, zdolnych muzycznie dzieci. Ileż to wymagało wysiłku, prób i ćwiczeń. Gratuluję dzieciom, rodzicvom, wszystkim osobom pracującym przy Koncercie, a szczególnie Pani Jolancie Koniecko pełniacej obowiązki dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu. Tak trzymajcie
Napisał: rodowita wąsowianka- Elżbieta dodano: 2018-01-16 20:53:36

W imieniu wszystkich występujących dzieciaków na pierwszej części uroczystości - bardzo dziękuję! Jest mi niezmiernie miło czytać takie wypowiedzi, gdyż wiem, że moja, jak i moich kolegów oraz koleżanek 'praca' nie poszła na marne. To świetne uczucie czytać o swojej osobie tak wiele pochlebnych opinii. Cudownie było wystąpić przed tak liczną i życzliwą publicznością, a jeszcze lepszym doświadczeniem jest prezentacja swojej ukochanej wioski. Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy mieli okazję ujrzeć dzieło spod skrzydła Wąsosza i chyba jedyne, co mi pozostało, to zaprosić Was, Drodzy Państwo do naszego cudownego zakątka Podlasia na jeszcze więcej niezapomnianych przygód.
Napisał: śpiewająca osoba na koncercie dodano: 2018-01-23 22:11:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.