Warsztaty dla dzieci

aktualizacja: 2018-09-14 02:03:05     nr wiadomości: 37114     przeczytano: 1596     Ilość komentarzy komentarze: 0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach oficjalnych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy” organizowanej przez Lustro Biblioteki i wydawnictwo Zielona Sowa.

Akcja polega na organizacji w bibliotekach w całej Polsce warsztatów dla dzieci i młodzieży, na podstawie książki „Mirabelka” Cezarego Harasimowicza oraz opracowanych materiałów, w tym scenariusza „Mirabelka – kiełkująca historia”.

Szczuczyńskie warsztaty odbywać się będą w okresie 14.09.2018r. – 14.10.2018r. i  będą przebiegać pod hasłem „Mirabelka świadek historii”. Pracownicy BCK w Szczuczynie dopracowują scenariusze warsztatów i liczą na aktywny udział w warsztatach dzieci i młodzieży szkolnej. Edukacja przez zabawę, historia Polski i Szczuczyna w ciekawej odsłonie, sylwetki ludzi, których życiorysy budzą podziw, zaskakujące warsztaty plastyczne, kreatywne zajęcia filmowe – to przedsmak tego co Was czeka.

Zapraszam serdecznie

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.