„WARMIA” Grajewo – „SOKÓŁ” Sokółka

Wynik  2 - 1

e-Grajewo.pl

Komentarze (20)

Bardzo szybko podajecie kiedy mecze bendą rozgrywane szkoda że nie na 5 minut przed meczem można w pełni przygotować sobie czas żeby pujść na mecz gdybym wiedział wczoraj to bym przyszedł a tak mogę pomarzyć a potem mówią mała frekfencja tylko pogratulować działaczom

Moj e-mail to emsi25@wp.pl, moze uda mi sie wygrac bilet:P A wiec 5:0 dla Warmii Grajewo:)

do KIBICA: Drogi Kibicu...widac jakim jestes kibicem tejze druzyny gdyz nawet ja nie interesujac sie ta ...nadziejna druzyna widzialem ten news dzis rano a nie wiem nawet czy wczoraj wieczorem wiec nie gadaj tu takich bzdur ze podaja godzine meczu 5 min przed meczem. Do zobaczenia w okregowce... :P

Do KIBICA: i wreszcie zamiast myslec o meczu to sobie poczytaj slownik ortograficzny..lepiej Ci sie przyda..

kibic:
a co działacze mają do umieszczania info o meczu na stronie e-grajewo?
zresztą na słupach były ogłoszenia duzo wcześniej...

Ty kibic jaki ty kibic plakaty wisza na kablowce jest plansza kto z kim i o ktorej godzinie masz neta sa rozne stronki a ty nic nie wieesz gratuluje

JeEeaAa ... =]=]
Warmia jest pierwsza w tabeli IV Ligi !!!!
Gratulacje =D=D

Cóż się stało, że nie ma jeszcze informacji o tym, że grała także Wissa Szczuczyn? A może działa już portal e-lejcyki.pl? Wissa przegrała w Łapach.

Fatalna gra, ale może za bardzo przyzwycziłem się do gry Ronaldinho...? :/ ...jadnakże emocje się udzielały... To my byliśmy górą, ale czy do końca sprawiedliwie...? Punkt przewagi nad Jagą II, ale 8 meczy do końca sezonu...

Faul na Guzku był ewidentny jeśli o to pytałeś. Stałem praktycznie na linii tej akcji. A że w 90 minucie - cóż, tak bywa.

Do Myszy: Ewidentny, nieewidenty...coż, nie ma co się sprzeczać, bo 3 pkt, to zawsze 3...