WIGRY II - WARMIA

aktualizacja: 2017-04-19 09:36:23     nr wiadomości: 31531     przeczytano: 1483     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

W środę o godzinie 16:00 w Suwałkach piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się z rezerwami I-ligowych WIGIER w ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Zespół prowadzony przez byłego zawodnika WIGIER Kamila Lauryna kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w podlaskiej Lidze Okręgowej. W ostatniej kolejce WIGRY pokonały SUPRAŚLANKĘ Supraśl 6:1 i zdecydowanie prowadzą w tabeli mając aż 10 punktów przewagi nad drugim KS Śniadowo. W drodze do ćwierćfinału rozgrywek rezerwy WIGIER pokonały ROSPUDĘ Filipów 5:2, następnie SPARTĘ Augustów 4:2 a w kolejnej rundzie wyeliminowały DĄB Dąbrowa Białostocka, który… zrezygnował z gry i oddał mecz walkowerem. Zespół stanowiący bezpośrednie zaplecze znakomicie spisujących się w I-lidze suwalczan z całą pewnością będzie trudnym przeciwnikiem WARMII. Nasz zespół musi zagrać maksymalnie skoncentrowany i z pełnym zaangażowaniem aby awansować do półfinału rozgrywek. Traktujemy rozgrywki pucharowe bardzo poważnie i chcemy osiągnąć w nich jak najwięcej.

W pozostałych parach zmierzą się:
PROMIEŃ Mońki – ŁKS 1926 Łomża
MAGNAT Juchnowiec Kościelny – JAGIELLONIA II Białystok
TUR Bielsk Podlaski – RUCH Wysokie Mazowieckie
Półfinały rozgrywek odbędą się 11 maja a finał zaplanowany jest na 7 czerwca.
Wynik środowego spotkania będzie na bieżąco przekazywany na Facebook’owym profilu naszego Klubu: www.facebook.com/warmia
 
W sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespól podejmie CRESOVIĘ Siemiatycze w kolejnym meczu IV ligi. Serdecznie zapraszamy!
 
Autor:Janusz Szumowski
http://kswarmiagrajewo.org
http://facebook.com/warmia

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.