Usuwanie folii rolniczej

aktualizacja: 2019-11-28 16:14:06     nr wiadomości: 40856     przeczytano: 4534     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dofinansowanie na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Urząd Miasta Grajewo informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków w ramach programu priorytetowego:

"Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej".

Program przewiduje dofinansowanie w formie dotacji do 100% kosztów kwalifikowanych. Beneficjentami programu są jednostki samorządu terytorialnego, a ostatecznymi odbiorcami korzyści będą posiadacze odpadów z folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W związku z czym niezbędne jest przeprowadzenie inwentaryzacji zalegającej folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów oraz opakowań po nawozach i typu BIG BAG.

Zainteresowani rolnicy z terenu miasta Grajewo powinni złożyć informację o rodzajach i ilości posiadanych odpadów do dnia 10 grudnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Grajewo, pokój nr 32 (budynek po byłym banku).                                                  

Druk  jest dostępny w siedzibie urzędu pokój nr 32 (budynek po banku).

Jednocześnie informuj się, że dofinansowanie nastąpi pod warunkiem otrzymania przez Miasto Grajewo dotacji na powyższe zadanie.

Osobą upoważnioną do kontaktu jest p. Jerzy Wnuszyński, tel. 86 273 08 41.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.