Unikalna kolekcja atrakcyjnych dodatków do wnętrz

aktualizacja: 2017-06-30 12:48:13     nr wiadomości: 32349     przeczytano: 4077     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dodatki we wnętrzach pełnią bardzo ważną funkcję. Sprawiają, że mieszkanie staje się bardziej przytulne, mogą podkreślać charakter osób w nich mieszkających, a przede wszystkim w fajny sposób odświeżają i zmieniają pokój. Nawet jeśli nie masz czasu lub pieniędzy na kolejny kosztowny remont, wystarczy, że zakupisz kilka nowych dodatków, a w prosty i szybki sposób odnowisz całe pomieszczenie. Fajne jest to, że w ich przypadku masz całkowicie wolną rękę – możesz wybrać coś klasycznego, co sprawdzi się przez lata, lub wręcz przeciwnie – dodatki w kontrastowych kolorach, całkowicie zmieniając charakter pokoju. Marka Gala Collezione posiada w swojej ofercie nie tylko meble, takie jak sofy, fotele i krzesła, ale również dodatki, takie jak poduszki i pufy, które pięknie dopełniają cały zestaw. Co roku, zarówno w przypadku mebli, jak i dodatków, pojawiają się nowe trendy, za którymi nie musisz ślepo podążać, ale które możesz swobodnie interpretować w swoich wnętrzach. Z jakimi trendami mamy do czynienia w tym sezonie? Poznaj designerską kolekcję atrakcyjnych dodatków do wnętrz Gala Collezione.

Jednym z najfajniejszych elementów dekoracyjnych, które w prosty sposób mogą zmienić nawet najnudniejsze wnętrze, są poduszki. Mogą one być dobrane w neutralnych kolorach, spójnych ze stylistyką całego pokoju dziennego lub wyróżniać się dzięki wyrazistemu kolorowi czy ciekawemu nadrukowi. Poduszka to jednak nie tylko przedmiot zdobiący, ale również bardzo funkcjonalny. Oprócz tego, że pięknie wyglądają w zestawie, to także doskonale podnoszą komfort naszego wypoczynku i przydają się podczas popołudniowych drzemek. Mogą służyć jako podgłówek, wygodny podłokietnik, a podłożona pod odcinek lędźwiowy – odciążać kręgosłup, dając mu komfortowe wsparcie.

Kolejnym ciekawym elementem, który w prosty sposób urozmaica wnętrze, są pufy – mebel o wielu wcieleniach. Nie dość, że wyglądają one naprawdę ciekawie i nowocześnie, to dodatkowo są bardzo wygodne. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że mogą sprawować wiele istotnych funkcji - pełnić rolę podnóżka, wygodnego dodatkowego siedziska lub podręcznego, małego kawowego stolika, przydatnego podczas popołudniowych spotkań z przyjaciółmi. Również fakt, iż są bardzo lekkie, dzięki czemu bez problemu samodzielnie je przestawisz, może skłonić do decyzji o poszukiwania odpowiedniego modelu.

Najnowsza, Unikalna kolekcja atrakcyjnych dodatków marki Gala Collezione to 5 wzorów poduszek oraz 4 wzory puf, do których tkanina została zaprojektowana przez młodych, obiecujących projektantów. Są to modele bardzo designerskie, dostępne dla wszystkich klientów. W jej skład wchodzą: niezwykle kolorowa poduszka Love Birds, , wzorzysta pufa i poduszka Doodle, , klasyczna i minimalistyczna pufa i poduszka Gravity, słodka pufa i poduszka Pastelowy Podmuch, oraz spokojna, a zarazem elegancka pufa i poduszka Celeste.

Daj się ponieść emocjom i urządzaj z pomysłem!

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.