Ukradł laptopa z lombardu

aktualizacja: 2020-03-26 11:24:03     nr wiadomości: 41937     przeczytano: 3576     Ilość komentarzy komentarze: 2

Dzięki podanemu przez pokrzywdzonego rysopisowi policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali młodego mężczyznę, który dzień wcześniej z lombardu ukradł laptopa. 27-latkowi nie pomogła nawet zmiana wizerunku. Policjanci rozpoznali go pomimo tego, że mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności, zaraz po kradzieży ściął włosy.

We wtorek (24.03.2020 r.) wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży laptopa z jednego z lombardów w centrum Ełku. Pokrzywdzony szczegółowo opisał sprawcę kradzieży. Dzięki temu, następnego dnia policjanci z referatu interwencyjnego, którzy patrolowali centrum miasta, zauważyli młodego mężczyznę, który według nich odpowiadał podanemu rysopisowi.

Mężczyźnie nie pomogła nawet zmiana wizerunku. Policjanci rozpoznali go pomimo tego, że mężczyzna zaraz po kradzieży, chcąc uniknąć odpowiedzialności ściął włosy. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Chojnic. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. - KPP w Ełku

 

Powiem tak w dzisiejszych czasach kraść Laptopy czy telefony komórkowe to może tylko osoba co nie posiada szarych komórek
Napisał: ... dodano: 2020-03-26 13:47:17

komórkę na pewno posiadał! (ale nie koniecznie szarą)
Napisał: Mariusz dodano: 2020-03-26 20:47:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.