UM Szczuczyn bez zmian

aktualizacja: 2020-11-04 10:22:09     nr wiadomości: 43896     przeczytano: 2249     Ilość komentarzy komentarze: 5

Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn!


Po analizie rozporządzenia wprowadzającego pracę zdalną w administracji publicznej, rozmowie ze współpracownikami oraz wymianie uwag z koleżankami i kolegami samorządowcami informuję, iż na chwilę obecną Urząd Miejski w Szczuczynie funkcjonuje bez zmian.

Każda osoba i sprawa, bez wyjątku zostanie załatwiona. Po wejściu do budynku Urzędu, oczywiście w maseczce i z odkażonymi dłońmi, zastaniecie Państwo osobę w Punkcie Obsługi, w którym:

- można zostawić pismo kierowane do naszego Urzędu,
- poprosić o zejście konkretnego pracownika i rozmowę z nim w celu załatwienia sprawy,
- uzyskać informacje lub odpowiedź w nurtującej Was kwestii.


Staramy się zachować zdrowy rozsądek i organizację pracy, która z jednej strony pozwoli miastu i gminie normalnie funkcjonować, a z drugiej zapewni należyty poziom bezpieczeństwa petentom i pracującym w Urzędzie osobom. Prosimy o wyrozumiałość, gdyby okazało się, że w danym dniu wybrana osoba będzie niedostępna.

Pracujemy w systemie rotacyjnym i czasami może się tak zdarzyć, chociaż robimy wszystko, aby zorganizowane zastępstwo było rzeczowe i kompetentne. Jako burmistrz i kierownik Urzędu Miasta, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie Urzędu jestem w pracy obecny również bez zmian, czyli codziennie.

Proszę wszystkie osoby wybierające się do Urzędu, aby zachowały reżim sanitarny, czyli nosiły maseczkę, dezynfekowały dłonie przy wejściu i zachowywały odpowiedni dystans.

Oczywiście dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą pojawić się w Urzędzie osobiście do dyspozycji pozostają telefon  86 273 50 80 oraz adres mailowy [email protected]
 

    Artur Kuczyński
    Burmistrz Szczuczyna

Rozsądne podejście.
Napisał: xyz dodano: 2020-11-04 13:31:24

No proszę, a inni barykady pobudowali, skrzynki na dokumenty postawiali i spokój w urzędzie, a przepraszam! Bezpieczeństwo!
Napisał: Karol dodano: 2020-11-04 17:51:04

Dobre podejscie .Brawo .To moze pan BURMISTRZ zajmie sie osrodkiem zdrowia i zalatwi sprawę telefonu ktory jest odlozony i nie mozna sie dodzwonic chorzy muszą stac pod osrodkiem i walić w drzwi aby jakaś szanowna pielęgniarka raczyla wyjść .Może pan też zajmie się lekarzami niech zaczną leczyc a nie w ciemno wypisują leki nie widząc pacjenta nawet nie porozmawiajac z pacjentem no bo po co jeszcze się zaraża .Proszę o zalatwienie tej sprawy bo co tam się dzieję to masakra
Napisał: Kasia dodano: 2020-11-04 18:56:20

Przychodnią zarządza Starosta, co ci ma Burmistrz tam zrobić? Dzwoń do Starostwa.
Napisał: Konrad dodano: 2020-11-05 00:13:00

Wazelinowanie powoduje poślizg!
Napisał: Gryz dodano: 2020-11-05 13:05:04

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.