TERMIN I MIEJSCE

• Turniej odbędzie się 1 grudnia 2018 r. (sobota) o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Szczuczynie

ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU

• Dzieci i młodzież - zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach.

• Kobiety i mężczyźni w kategorii open – zapisy w Hali Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Szczuczynie pod nr telefonu: 660 186 111.

- kobiety i mężczyźni 30+.

• Czas trwania turnieju uzależniony jest od liczby zgłoszonych uczestników.

• Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego PZTS.

• Mecze rozgrywane są do 2 zwycięskich setów.

• Sety rozgrywane są do 11 punktów zdobytych przez jedną ze stron; przy wyniku seta 10:10 dla jednej ze stron set trwa do osiągnięcia przewagi 2 punktów jednej ze stron.

Mecze sędziują sędziowie oraz zawodnicy przez nich wyznaczeni. Kwestie sporne, w zależności od ich charakteru, rozstrzygają sędziowie turnieju.

LOSOWANIE

• Odprawa techniczna połączona z losowaniem odbędzie się w dniu zawodów – pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywek.

NAGRODY

- za zajęcie I miejsca puchar i dyplom

- za zajęcie II – III miejsca statuetki i dyplomy

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Wszystkich zawodników obowiązuje strój sportowy(bez białych koszulek).

2. Zawodnicy powinni posiadać własne rakietki.

3. Sprawy sporne wynikłe w czasie trwania turnieju rozstrzyga organizator.

4. Uczestnicy turnieju są zobowiązani do przestrzegania zasad i regulaminów ustalonych przez

gospodarza obiektu i organizatora turnieju.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione w szatni.

6. Ubezpieczenie oraz dojazd zawodników na koszt własny.

7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje, wypadki, problemy zdrowotne uczestników podczas trwania turnieju. Zawodnik startuje na własną odpowiedzialność.

8. Warunkiem startu uczestnika niepełnoletniego jest przedstawienie pisemnej zgody jego opiekuna.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany REGULAMINU rozgrywek, które może ulec modyfikacji ze względu na ostateczną ilość zgłoszonych zawodników.