Turniej Weteranów w Tenisie

aktualizacja: 2018-04-08 13:17:03     nr wiadomości: 34804     przeczytano: 2050     Ilość komentarzy komentarze: 3

XX PODLASKI TURNIEJ  WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM  - GRAJEWO 2018 r.

08.04.2018 r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został jubileuszowy turniej tenisa stołowego weteranów w tenisie stołowym , w którym startowało 75 zawodniczek i zawodników . Podczas ceremonii otwarcia z-ca Burmistrza Grajewa Pan Maciej Bednarko i dyrektor MOSiR Pan Marek Duchnowski  wyróżnili Panią Annę Kurczewską z Sokółki i Pana Janusza Rososińskiego z Giżycka , którzy startowali we wszystkich turniejach oraz Panów : Grzegorza Maleszewskiego – Ruciane Nida , Stanisława Brzezińskiego – Łomża , Jana Mocarskiego – Łomża i Antoniego Słowika – Białystok .  - infomuje  Eugeniusz Skibniewski

                                                                WYNIKI

I .    Kobiety :                                                                                                                                                                                                          

- 1 miejsce Baranowska Beata - Sokółka

- 2 miejsce Zaręba  Danuta - Łomża

- 3 miejsce Muczyńska Ewa - Woznawieś                                                                                                                                                                

- 4 miejsce Kurczewska Anna - Sokółka

 

II .   Mężczyźni  40-49 :                                                                                                                                                                                                                                     

- 1 miejsce Molenda Adam – Warszawa

- 2 miejsce Reucki  Adam - Białystok

- 3 miejsce Skrzekut Roman         - Białobrzegi

- 4 miejsce Michalski Piotr - Sochocin                                                                                                                       

- 5 miejsce Lubecki Krzysztof - Sokółka

- 6 miejsce Bronakowski Michał - Białobrzegi                                 

7-8 miejsce          - Klej Artur – Sokółka   ; Staszkiewicz Dariusz – Suwałki                                                                                                                             

9-12 miejsce         - Skrodzki  Tomasz – Olecko ; Cybulski Jacek – Mońki ; Kuczko Wojciech - Sokółka  ; Rodziewicz Marek – Białystok                                                                                                                           

13-16 miejsce      - Maciorowski Michał – Grajewo ; Jończyk Piotr – Krupniki  ; Liberacki Artur – Białystok ; Janiszewski Mariusz – Grajewo                                                                                                                                                       

17-24 miejsce      – Poniatowski Marek - Bełda ; Piotrowski Wojciech – Rajgród ; Motybel Jacek – Danowskie ; Pol Zbigniew – Olecko ; Nowicki Maciej – Białystok ; Dembowski Krzysztof – Krzecze .

 

III .    Mężczyźni  50 – 59  :

- 1 miejsce  Żołądkowski Jarosław  - Białystok                                                                                                                       

- 2 miejsce Żyliński Kazimierz - Krasnopol                           

- 3 miejsce Baruch Dariusz - Białystok                                                                   

- 4 miejsce Bartycha Dariusz - Olsztyn

- 5 miejsce Karniej Andrzej - Olecko                                                                                                                       

- 6 miejsce Omelianiuk Tadeusz - Augustów

-7-8    miejsce : Walczak Jacek  - Pisz ; Kasjanowicz  Jerzy – Białobrzegi                                                                                                               

-9-12  miejsce : Bagiński  Jan – Gruszki ; Dąbrowski  Tadeusz – Sokółka ; Judzewicz  Jarosław - Białystok ; Kostrzyński  Sławomir – Ciechanowiec                                                                                          

-13-16 miejsce  : Wszeborowski Bogusław – Grajewo ; Szczepankowski  Jarosław – Grajewo Żołowicz Zdzisław – Łomża ; Samul  Mirosław – Białystok ;                                                                                      

17-24  miejsce  : Przyborowski  Cezary – Grajewo ; Dobrzyński  Jarosław - Sucha Rzeczka ; Antropik  Krzysztof – Sokółka ; Świlcz Zdzisław – Giżycko ;  Fiedorczuk Janusz – Mońki ; Skowroński Andrzej – Gruszki  .

 

IV .  Mężczyźni   60-69  :

- 1 miejsce    Zdzienicki Tadeusz        - Białystok                                                                                                          

- 2 miejsce Popławski Kazimierz - Białystok                                   

- 3 miejsce Kamiński Marek - Sochocin         

- 4 miejsce Rososiński Janusz - Giżycko

- 5 miejsce Wszoł   Krzysztof - Ciechanowiec

- 6 miejsce Filipowski Jerzy             - Białobrzegi

-7-8 miejsce   : Rusiłowicz  Krzysztof - Białystok  ; Szeszko Henryk - Augustów                                                                           

-9-12 miejsce : Mocarski Jan – Łomża ; Brzeziński  Zdzisław – Łomża ; Gawieńczyk Mieczysław  - Mońki ; Jurczyk Janusz - Giżycko ;                                                                                                                                             

-13-16 miejsce  : Laskowski  Wiesław - Grajewo  ; Konopczyński Zbysław  - Olecko ; Polakowski Józef – Olecko ;  Mołczanowski Marek – Grajewo .

V .        Mężczyźni 70 i więcej  :                                                                                                                                                                  

- 1 miejsce Piotrowski Tadeusz - Białystok

- 2 miejsce  Poznalski Antoni - Łomża              

- 3 miejsce Szczepanik Bogusław - Giżycko

- 4 miejsce  Maleszewski Grzegorz - Ruciane Nida

- 5 miejsce Chorosiński Eugeniusz   - Łomża

VI .  W turnieju przyjaciół  rywalizowali : Dudzinski  Tomasz , Mołczanowski  Marek , Wszeborowski Bogusław  i Skibniewski Eugeniusz .

 

fot. e-Grajewo.pl

 

Poproszę wyniki:)
Napisał: uczestnik dodano: 2018-04-09 12:41:15

Wielkie brawka dla weteranów z Grajewa...pierwsze starty i pierwsze zwycięstwa z zawodnikami startującymi od wielu lat ..trening czyni mistrza...tak trzymać, tenis stołowy to super sport...
Napisał: liga druga dodano: 2018-04-11 09:08:02

Chłopaki do roboty bo weterani nas goni i bierzemy z nich przykład...
Napisał: rakieta dodano: 2018-04-12 20:45:38

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.