Turniej Piłkarski w Prostkach

aktualizacja: 2017-11-16 18:08:33     nr wiadomości: 33512     przeczytano: 2129     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 05.11.2017 na Orliku w Prostkach odbył się turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Prostki . Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczy aż 8 drużyn, które przystąpiły do rywalizacji. Drużyny zostały podczas losowania podzielone na dwie grupy. Do półfinałów awansowały dwa pierwsze zespoły z grupy a o miejsca 5,6,7,8 został rozegran konkurs rzutów karnych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Miało na pewno znaczenie to, że udział mogli brać również zawodnicy zrzeszeni.

Po bardzo zaciętym finale turniej wygrała drużyna Garaży Przemysława oparta na wychowankach zespołów juniorskich Warmii Grajewo. II miejsce przypadło młodym piłkarzom z Prostek a III J.B Kamińskim. Królem strzelców został Mateusz Cybulski (14 bramek) a tytuł najlepszego bramkarza został przyznany Danielowi Cieciuch. Serdeczne podziękowanie Pani Ewie Ratkiewicz, Dyrektorowi GOK-u w Prostkach za ufundowanie pysznego poczęstunku oraz ciepłej herbaty. Dla Pojezierza Prostki za pomoc w organizacji oraz Sekretarzowi Gminy Prostki Panu Januszowi Krause za otwarcie, zakończenie turnieju i wręczenie nagród zawodnikom. - informują animatorzy sportu Jakub Lasota oraz Łukasz Gryn

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce- Garaże Przemysława

2 miejsce- Emotrampostrzały    

3 miejsce- J.B Kamińscy

4 miejsce- Niewidomi Biebrza

5 miejsce- Szpital Grajewo

6 miejsce- Zero Kreatywności

7 miejsce- Black Team

8 miejsce- Eldorado

 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.