Tenis stołowy (finał)

aktualizacja: 2018-03-13 16:26:29     nr wiadomości: 34606     przeczytano: 1092     Ilość komentarzy komentarze: 8

„ JEDYNKA ‘’ I  „ CZWÓRKA ’’ NAJLEPSZE  W MISTRZOSTWACH GRUPY  ZACHODNIEJ .

W dniach 05-06 marca 2018 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie  był organizatorem mistrzostw grupy zachodniej w indywidualnych mistrzostwach województwa podlaskiego w tenisie stołowym w kategoriach : Igrzyska Dzieci – szkoły podstawowe kl. VI i młodsi , Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klasy  VII , II i III gimnazjum oraz Licealiada za rok szkolny  2017/2018 Mistrzostwa były również eliminacjami do finałów , w których wystąpi po 8 zawodników z  czterech grup województwa podlaskiego. / 32 zawodników /

Bardzo duży sukces w tych zawodach odniosły grajewskie szkoły podstawowe - Szkoła Podstawowa Nr 1 , która w klasyfikacji drużynowej  ID chłopców zajęła pierwsze miejsce 44 punkty oraz Szkoła Podstawowa Nr 4 , która uplasowała się na drugiej pozycji - 40 punktów , na 11  startujących szkół. Do punktacji drużynowej zaliczano punkty czterech uczniów . W końcowej klasyfikacji indywidualnej mistrzostw uczniowie tych szkół zajęli   miejsca : Puhacewicz Maciej SP 4 – II miejsce , Hautt Daniel SP 1 – III miejsce , Dembiński Rafał SP 1 – V miejsce , Nowakowski Dawid SP 4 – VII miejsce i są to awanse bezpośrednie  do finału .Na pozycjach 9-10 -11 znaleźli się : Janiszewski Sebastian i Dądera Patryk z SP 1 oraz Piaszczyński Patryk z SP 4 i ci zawodnicy w przypadku wolnych miejsc będą mogli zagrać w turnieju finałowym. Awans do finału z miejsca IV wywalczył Dawid Chludziński .

Wśród dziewcząt miejsca I-III zajęły Monika Krawczyńska –SP Klukowo Martyna Gąsiewska i Zuzanna Połomska SP 1 Kolno i awans z miejsc IV – VII Kosińska Marta , Górska Eliza i Rogińska Julia – SP Nieciki . W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej miejsce III  i awans wywalczył Adrian Krasiński a w punktacji drużynowej chłopców SP nr 4  34 punkty zajęła II miejsce oraz  Arkadiusz Muczyński SP Rajgród – miejsce IV i awans do finału   – oraz Nagel Emilia – I miejsce G. w Szczuczynie i Rogińska Klaudia – VII miejsce SP Nieciki wśród dziewcząt .W mistrzostwach Licealiady I miejsce wywalczyła Justyna Włóczko ZS Wojewodzin , II miejsce Klaudia Zabielska I LO Kolno oraz awans do finału Zuzanna Szymanowska I LO Kolno - VI miejsce i Kondratowicz Barbara – ZS Wojewodzin – miejsce VIII .

Finał indywidualnych mistrzostw w tenisie stołowym Igrzysk Dzieci  rozegrany zostanie 21 marca 2018 r. w hali MOSiR w Grajewie .

To naprawdę najlepsze szkoły w Grajewie w tenisie stołowym i w ogóle to we wszystkim..wielkie brawo dla chłopaków i ich nauczycieli...

Napisał: tomasz dodano: 2018-03-14 15:21:44

To wszystko robi Gienek. Wystarczy zobaczyć jego zaangażowanie. Mało jest takich ludzi. Czapka z głowy !!!!!
Napisał: Oldboy dodano: 2018-03-14 20:41:17

U nas w szkole jedynce możemy grać w tenisa stołowego na przerwach a Pan Szulc robił turnieje tenisa i już mieliśmy awans w finale województwa , dzięki
Napisał: zawody dodano: 2018-03-15 12:15:40

Super młodzi tenisiści grajewscy, myślę że niedługo zasilicie drużynę II ligi MOSiR...będziemy wam kibicować i czekamy na medale województwie..
Napisał: zawodniczki dodano: 2018-03-18 07:54:27

Gratulacje dla Justyny która mimo dłuższego czasu nie trenowania zagrała tak jak powinna. Wojewodzin ma co raz więcej osiągnięć. Tak zaangażowanej dziewczyny jak Justyna jeszcze nie widziałem!
Napisał: fann dodano: 2018-03-20 17:09:00