Odbyły się Targi Instalacyjne

aktualizacja: 2018-06-19 17:45:31     nr wiadomości: 35515     przeczytano: 6586     Ilość komentarzy komentarze: 4

Targi Instalacyjne, Grajewo 19.06.2018 r.

Firma YASAM, grajewska hurtownia instalacyjna mieszcząca się przy ul. Wojska Polskiego 76 po raz kolejny jest organizatorem Targów Instalacyjnych. Jest to jedyne takie wydarzenie w regionie. Targi organizowane są z myślą o klientach detalicznych, aby umożliwić im zakupy materiałów i urządzeń instalacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Poza klientami na targach spotykają się producenci, hurtownicy oraz instalatorzy z branży hydraulicznej, narzędziowej i elektrycznej - fachowa informacja lub porady bezpośrednio od profesjonalistów.

Wszystko odbyło się 19 czerwca 2018r. w siedzibie firmy YASAM przy ul. Wojska Polskiego 76 w Grajewie.

W programie zaplanowano pokazy nowości z branży ciepłowniczej, prezentacja kotłów c. o. 5 klasy, nowoczesnych palników kotłowych, spalanie bezdymowe oraz inne nowości techniczne. Zaprezentowano systemy sterowania instalacją grzewczą, energooszczędne pompy ciepła zintegrowane z kolektorami słonecznymi i klasycznym źródłem ciepła. Warto było również obejrzeć pokaz profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi.

Atrakcją targów były pokazy technologii renowacji kominów. Frezowanie oraz montowanie wkładu  ceramicznego w starym kominie zapewnia szczelny i sprawny komin na wiele lat.

Poza tym zaplanowano zawody, konkursy i loterie z nagrodami, między innymi "wyścig zagęszczarek" oraz konkurencja zręcznościowa "mistrz instalacji".

Targi Instalacyjne to przede wszystkim okazja do tańszych zakupów, ceny jakie obowiązują w dniu targów są znacznie niższe od cen detalicznych. 
Wszystko dzięki dostawcom, którzy na dzień targów przygotowali specjalne oferty i wysokie rabaty.

 

Ja będę na pewno. Piec muszę kupić, po ile taniej będą? Sąsiad kupił w zeszłym roku 300zl taniej. Czy teraz też tak będzie?
Napisał: Janek dodano: 2018-06-12 22:16:16

Byłem w zeszłym roku na targach w yasamie, fajne wydarzenie, dużo fachowców w jednym miejscu, załatwiłem co chciałem a ceny REWELACJA - polecam! Ps. Pozdrowienia dla miłych Pań.
Napisał: Marek dodano: 2018-06-14 07:24:23

Potwierdzam, fajna impreza. Wyscig zageszczarek pierwsza klasa. Pozdrowienia dla Yasam team:)
Napisał: Beata dodano: 2018-06-15 18:24:39

Dobra strona :)
Napisał: Andrzej dodano: 2018-06-18 16:15:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.