Suwałki Blues Festival

aktualizacja: 2018-06-30 08:37:40     nr wiadomości: 35707     przeczytano: 1170     Ilość komentarzy komentarze: 0

PROGRAM                                           

6 lipca 2018 r. (piątek)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 YOKATTA BROTHERS feat. An Diaz (FR/ARG), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
11:00 – 13:00 MOSCOW BEATBALLS (RUS), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
11:00 – 13:00 TEKSASY (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
11:00 – 13:00 PARANOJA HOTEL (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
11:00 – 13:00 BELKIN & JUTAS DUO (LT), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
11:00 – 13:00 BENA & RADVANYI (SK), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza 5

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:30 – 14:30 BLUESMASZYNA (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:30 – 17:00 SUWAŁKI BLUES DRIFT 2018 – zlot samochodów Mazda MX5, plac przy ul. T. Kościuszki  74
16:00 – 17:00 BLUES SZWAGIERS (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:00 – 16:00 ART BLUES BAND (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
16:30 – 17:30 PIANO BLUES BAND (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
18:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu im. M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
18:00 – 18:50 LITHUANIAN BLUES ORCHESTRA (LT), scena w parku Konstytucji 3 Maja
19:00 – 20:00 NUNO MINDELIS (BRA), scena przy Ratuszu
20:10 – 20:20 OTWARCIE SBF 2018,  scena w parku Konstytucji 3 Maja
20:30 – 21:30 SOUTHERN AVENUE (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja
21:40 ERIC BURDON & THE ANIMALS (UK/USA) , scena przy Ratuszu


7 lipca 2018 r. (sobota)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 SAKIS DOVOLIS TRIO (GR), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
11:00 – 13:00 NUNO MINDELIS  (BRA), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
11:00 – 13:00 TAYLOR MOORE BAND (USA/PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
11:00 – 13:00 HENDRIX PROJECT (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
11:00 – 13:00 JOHNNY B BEAST (LV), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
11:00 – 13:00 BARTEK GRZANEK TRIO (PL), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza 5

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:30 – 14:30 BLUES TIME (PL), scena przy ul. Chłodna 2
15:30 – 17:30 koncert na mobilnej platformie, parada i pokaz motocykli, start ul. A. Mickiewicza 1
16:00 – 17:00 COTTON WING  (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:00 – 16:00 DANNY BOY EXPERIENCE (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
16:30 – 17:30 SAKIS DOVOLIS TRIO (GR), scena na placu im. M. Konopnickiej
18:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu im. M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
18:00 – 19:00 MAKAR & CHILDREN OF THE CORN (PL), scena w parku Konstytucji 3 Maja
19:10 – 20:10 THORBJØRN RISAGER & THE BLACK TORNADO (DK), scena przy Ratuszu
20:20 – 21:30 SUPERSONIC BLUES MACHINE featuring very special guest BILLY F. GIBBONS (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja
21:40 MAVIS STAPLES (USA), scena przy Ratuszu

 

8 lipca 2018 r. (niedziela)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 FLESH CREEP (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
15:00 – 18:00  POLISH BLUES CHALLENGE 2019, scena przy Ratuszu
MAKAR & CHILDREN OF THE CORN
SMOOTH GENTLEMEN
TWO TIMER
WHY DUCKY
JOANNA KNITTER BLUES & FOLK CONNECTION

18:30 – 19:30  VANESA HARBEK BAND (ARG/PL), scena przy Ratuszu
20:00 – 21:30  ØRGANEK  i goście (PL), scena przy Ratuszu

Prowadzenie koncertów głównych:
Jan Chojnacki i Jakub Michałek

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.