Sukces Szkółki Szachowej

aktualizacja: 2017-12-07 19:52:56     nr wiadomości: 33741     przeczytano: 3644     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniach 2-3 grudnia 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbył się szachowy IV Turniej Klasyfikacyjny „Pola Nadziei”. Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. „Pola Nadziei” – kampania prowadzona przez Fundację „Pomóż im”.

W turnieju brali udział m.in. zawodnicy ze Szkółki Szachowej w Grajewie (8 osób). Łącznie w grupie B uczestniczyło 54 dzieci – tempo gry: P 30’ +30’’ (po 30 minut na całą partię dla zawodnika i dodatkowo po 30 sekund na każdy ruch od początku partii), obowiązkowy zapis partii.

Spośród dzieci ze Szkółki Szachowej w Grajewie najwyższe szesnaste miejsce na liście startowej zajmował Sebastian Kurzątkowski i to On ostatecznie został zwycięzcą turnieju wygrywając 6 z 7 rund; otrzymał Puchar Dyrektora MDK oraz nagrodę główną – cyfrowy kompaktowy aparat fotograficzny Panasonic Lumix.

Trzech zawodników Szkółki Szachowej w Grajewie podwyższyło swoje kategorie szachowe uzyskując kolejno: Sebastian Kurzątkowski – III, Stanisław Dawidowski – IV, Piotr Trzaska – IV.

Wyniki turnieju na stronie:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6080/

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.szkolkaszachowagrajewo.pl/aktualnosci.html


 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.