Sugestie do rozkładu pociągów

aktualizacja: 2021-02-22 10:10:33     nr wiadomości: 44911     przeczytano: 1384     Ilość komentarzy komentarze: 0

Do 8 marca br. pasażerowie mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie dotyczące rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 12 grudnia 2021 r. Ruszyła kolejna edycja konsultacji społecznych. Pamiętajmy, by za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy pociągów regionalnych.

Wnioski z propozycjami należy przesłać na specjalnym formularzu na adres e-mail: [email protected]  (w tytule wiadomości trzeba wpisać "Konsultacje społeczne RJP 2021/2022")bądź w formie papierowej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok.

Wnioski niepełne, anonimowe lub z nieprawdziwymi danymi, ogólnikowe i niewnoszące konkretnego postulatu, czy dotyczące połączeń międzynarodowych i dalekobieżnych (np. pociąg relacji Białystok - Warszawa, Hajnówka - Warszawa), z uwagami do stanu taboru i prędkości kursowania pociągów, zawierające uwagi o stanie linii kolejowych, dworców i przystanków nie będą rozpatrywane.

O przyszłym kształcie kolejowej oferty przewozowej zadecyduje m.in. ilość środków finansowych w dyspozycji województwa, popyt i oczekiwania podróżnych, stan i dostępność infrastruktury, jak również zasoby personalne i taborowe oraz uzgodnienia z sąsiednimi organizatorami na liniach stycznych z innymi województwami.

 

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.