Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

aktualizacja: 2018-07-31 20:29:57     nr wiadomości: 36354     przeczytano: 1767     Ilość komentarzy komentarze: 0

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” zawarło w dniu 26.02.2018 umowę z Gminą Szczuczyn, reprezentowaną przez Artura Kuczyńskiego – Burmistrza Szczuczyna na realizację zadania publicznego w zakresie promocji kultury fizycznej i sportu na okres od 01.07.2018 do 31.08.2018.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” w ramach tego porozumienia przez cały okres wakacji prowadzi projekt ph. „Czas na relaks”, który ma na celu rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży, integrację społeczności wokół świetlic wiejskich, wyrównanie dostępu do kultury fizycznej oraz poznawanie regionu.

Do tej pory, w ramach projektu odbyły się zajęcia w świetlicy wiejskiej w Bęćkowie i Bzurach, które przeprowadzili członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia. W realizację projektu włączyliśmy także specjalistów – instruktorów m.in. sensei Grzegorza Fabryckiego – prowadzącego Akademię Sztuk Walki i Izabelę Gwiazdowską prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”. We wspomnianych świetlicach wiejskich  odbyły się zajęcia karate kyokushin, zajęcia cyrkowe, mini liga piłki nożnej, gry i zabawy integracyjne a także warsztaty szachowe.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i liczną frekwencję podczas zajęć. Przed nami kolejny miesiąc warsztatów i zajęć .

Liczymy na Waszą obecność podczas sierpniowych zajęć i już dziś zapraszamy na finał projektu „Czas na relaks”, który odbędzie się 24.08.2018r. w Starym Parku w Szczuczynie. Podczas uroczystego zakończenia projektu rozegrany zostanie finał małej ligi piłki nożnej i szachów.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” Anna Wojsław, Andrzej Kosmowski

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.