Sprowadziłeś auto z zagranicy?

aktualizacja: 2020-02-27 17:34:31     nr wiadomości: 41634     przeczytano: 4730     Ilość komentarzy komentarze: 2

Ułatwienie dla osób, które sprowadziły samochód z zagranicy i chcą rozliczyć się z podatku akcyzowego. Już od 3 marca br. deklaracje będzie można składać w Urzędzie Skarbowym w Grajewie (dotychczas można było składać w Urzędzie Skarbowym w Łomży). Nowa lokalizacja pozwoli na oszczędność czasu i obniżenie kosztów związanych z dojazdem do konkretnego urzędu.

Podlaska KAS otwiera nowe, kolejne już miejsca przyjmowania deklaracji AKC-U/S, czyli deklaracji składanych obowiązkowo w przypadku wewnątrzwspólnotowego nabycia samochodów osobowych. Podatnicy z właściwości miejscowej Pierwszego US w Białymstoku tj. z powiatu białostockiego, bielskiego, hajnowskiego, monieckiego, siemiatyckiego, sokólskiego oraz miasta Białystok, będą mogli złożyć papierową deklarację AKC-U/S również w US w Bielsku Podlaskim. Podatnicy z właściwości miejscowej US w Suwałkach tj. z powiatu augustowskiego, sejneńskiego, suwalskiego oraz miasta Suwałki, będą mogli złożyć papierową deklarację AKC-U/S również w US w Augustowie. Z kolei, podatnicy z właściwości miejscowej US w Łomży tj. z powiatu grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego oraz miasta Łomża, będą mogli złożyć papierową deklarację AKC-U/S również w US w Grajewie.

Urząd Skarbowy w Grajewie
ul. Elewatorska 8, 19-200 Grajewo
tel. 86 272 30 18
e-mail: us.grajewo@mf.gov.pl

Deklaracje przesyłane pocztą bądź składane elektronicznie, powinny być kierowane, tak jak dotychczas, na adres właściwego ze względu na miejsce zamieszkania Pierwszego US w Białymstoku, US w Suwałkach lub US w Łomży.

 

Co to za ulatwienia juz tego zlomu z zagranicy jest za duzo. Kiedy wladze pomysla o drogach zeby tym zlomem mozna bylo jezdzic, moze najpierw drogi a potem zlom samochodowy ?????????
Napisał: kierowca dodano: 2020-02-28 04:54:53

brawo,jestem za
Napisał: patriota dodano: 2020-02-28 12:58:10

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.