Spotkanie: "Zawsze Aktywni"

aktualizacja: 2019-01-30 16:52:22     nr wiadomości: 38337     przeczytano: 1435     Ilość komentarzy komentarze: 0
W dniu 29 stycznia 2019 r. w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie  odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zawsze Aktywni”.

Naszymi gośćmi byli: Pani Grażyna Rodzeń z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Pan Mariusz Wojciechowski - Powiatowy Rzecznik Konsumentów, asp. sztab. Mariusz Nitkowski - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grajewie oraz sierż. sztab. Jacek Smaługa - Dzielnicowy Miasta i Gminy Szczuczyn.

Tematem przewodnim naszego spotkania było bezpieczeństwo seniorów w różnych aspektach życia.  Nasi goście przekazali informacje na temat najnowszych technik i metod działań oszustów, przestrzegali uczestników przed podpisywaniem różnych umów, a także udzielili rad, jak się z takich kłopotów najłatwiej wyplątać.  Podczas spotkania rozmawialiśmy również o przemocy wobec osób starszych, bezpieczeństwie w naszym mieście oraz o bezpiecznym poruszaniu się po nieoświetlonych drogach. Uczestnicy chętnie zadawali pytania i dzielili się swymi spostrzeżeniami, natomiast nasi goście cierpliwie wysłuchiwali pytań i udzielali odpowiedzi. Wszystkim serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie „Zawsze Aktywnych”. - Anna Akus-Szklarzewska

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.